Späť

4. kolo Raft Cup 2003
12.-13.07.2003 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.Š. č.MenoKlubČasRozdiel
131HAZARD TEAMBratislava93.4700.00
234LUNETICBratislava95.84+02.37
327ITALY TEAMTaliansko96.49+03.02
429TERRA WAGŠaľa97.12+03.65
528KANYON AKTIV AHungary97.27+03.80
612KANYON AKTIV BHungary99.32+05.85
730SLAVIA UKBratislava99.84+06.37
826KAJMANYŠaľa101.49+08.02
925ANDALEXBratislava101.82+08.35
1019SALEMBratislava104.14+10.67
1116DREAM TEAMBratislava104.35+10.88
1220RK FORTUNABratislava104.84+11.37
1313CABANOSBratislava106.04+12.57
1424FERNET TEAMBratislava106.58+13.11
1518MSKŽiar nad Hronom107.84+14.37
1632GERONIMOBratislava107.86+14.39
1721COCA-COLABratislava108.81+15.34
1823VK IUVENTABratislava110.67+17.20
1933MAZURKOBratislava110.73+17.26
2022LUNOCHODBratislava112.83+19.36
2111KT KORMORANKomárno113.08+19.61
2217LAXKE FECKOBratislava115.20+21.73
2314HRONKalná nad Hronom119.48+26.01
2415KST TEMPOHliník nad Hronom121.93+28.46

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Š. č.MenoKlubČasRozdiel
14KVR MISTRALBratislava102.9200.00
23VK IUVENTABratislava103.48+00.56
31WARRIORS RAFT TEAMČunovo109.78+06.86
42RK FORTUNABratislava123.32+20.40

Hore

Slalom R6 Muži

P.Š. č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
131HAZARD TEAMBratislava166.245171.24
227ITALY TEAMTaliansko166.5610176.56
330SLAVIA UKBratislava165.1130195.11
433MAZURKOBratislava164.6335199.63
520RK FORTUNABratislava179.3230209.32
626KAJMANYŠaľa182.4630212.46
712KANYON AKTIV BHungary176.5740216.57
825ANDALEXBratislava181.7635216.76
929TERRA WAGŠaľa187.2340227.23
1032GERONIMOBratislava202.2330232.23
1128KANYON AKTIV AHungary178.8255233.82
1213CABANOSBratislava201.3035236.30
1314HRONKalná nad Hronom196.9740236.97
1419SALEMBratislava199.98125324.98
1517LAXKE FECKOBratislava198.37125323.37
1621COCA-COLABratislava198.8045243.80
1734LUNETICBratislava178.9665243.96
1823VK IUVENTABratislava190.1985275.19
1924FERNET TEAMBratislava196.9990286.99
2015KST TEMPOHliník nad Hronom203.1285288.12
2118MSKŽiar nad Hronom205.4690295.46
2222LUNOCHODBratislava191.85120311.85
2311KT KORMORANKomárno211.03130341.03
2416DREAM TEAMBratislava188.91240428.91

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Š.MenoKlubČasTr. BodyCelkový čas
14KVR MISTRALBratislava171.195176.19
23VK IUVENTABratislava188.2145233.21
32RK FORTUNABratislava213.2195308.21
41WARRIORS RAFT TEAMČunovo178.57150328.57

Hore

Šprint R2

P.Š. č.MenoKlubČasRozdiel
139CSONKA
ANDRÁSSY
VK IUVENTA BA95.2700.00
241TAKAČ
JANZO
Slavia UK BA97.26+01.99
346MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA100.90+05.63
442REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA102.92+07.65
543SEČANSKÁ
PETROVIC
FORTUNA BA102.95+07.68
638MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA105.02+09.75
736PULIS
TOTH
MŠK Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
110.28+15.01
835SZIKSZAI
BIROS
KANYON111.98+16.71
947SMOLINSKÝ
FINGERLANDOVA Michaela
Geronimo B
Slavia UK BA
117.31+22.04
1045SCHIFFERLE
FASSNAUER
Taliansko120.20+24.93
1137POLIAK
PETRÍK
FORTUNA BA120.30+25.03
1240DRBLIK
LUKÁČ
MŠK Žiar nad Hronom121.46+26.19
1344VANCSO
KOVACS
KANYON126.75+31.48

Hore

Slalom R2

P.Š. č.MenoKlubČasTr. Body.Celkový čas
141TAKAČ
JANZO
Slavia UK BA148.6610158.66
246MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA160.935165.93
338MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA162.105167.10
445SCHIFFERLE
FASSNAUER
Taliansko178.495183.49
543SEČANSKÁ
PETROVIC
FORTUNA BA171.5925196.59
636PULIS
TOTH
MŠK Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
174.7775249.77
742REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA195.9960255.99
847SMOLINSKÝ
FINGERLANDOVA Michaela
Geronimo B
Slavia UK BA
202.2655257.26
939CSONKA
ANDRÁSSY
VK IUVENTA BA163.95115278.95
1037POLIAK
PETRÍK
FORTUNA BA225.98115340.98
1140DRBLIK
LUKÁČ
MŠK Žiar nad Hronom213.40155368.40
 35SZIKSZAI
BIROS
KANYONDNS
 44VANCSO
KOVACS
KANYONDNS

Hore

Head to Head Muži

Por.Klub
1Hazard team
2Lunetic
3Slávia UK
4Terra Wag
5Dream team
6Andalex
7Salam BA
8Kajmany
9RK Fortuna
10Geronimo
11Coca-Cola
12Cabanos
13VK IUVENTA
14Fernet team
15MŠK Žiar/Hronom
16Mazurko

Hore

Head to Head Ženy

Por.Klub
1KVR Mistral
2VK IUVENTA
3RK Fortuna
4Warriors raft team

Hore

Riaditeľ pretekov - Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.