Späť

3. kolo M-SR v raftingu a Gumotex Cup 2003
13.-15.6.2003 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.Š.č.MenoKlubČasRozdiel
148RAFT KLUB TRÓJAPraha89.8500.00
238WD CVProstejov93.74+03.89
313GERMANY ANemecko93.88+04.03
444HAZARD TEAMBratislava94.58+04.73
533WDProstejov94.86+05.01
628KV 125Praha95.75+05.90
747RK STANPraha96.48+06.63
84PRŠÍ TÝMMladá Boleslav97.14+07.29
943HAJCI A SPOL APraha97.47+07.62
1029SIMONPyšely99.02+09.17
1145JEZEK TEAMJihlava99.54+09.69
1242TERRA WAGŠaľa100.01+10.16
1325RK FORTUNABratislava100.08+10.23
1422LUNETICBratislava100.24+10.39
1524RRTČeské Budejovice100.35+10.50
1626WD ZBYTEKProstejov100.52+10.67
1731GEORGIA TIMUŘIPraha100.64+10.79
1834SK FORTUNAKolín101.87+12.02
1923TAZTemelín103.43+13.58
208KATAMARÁNPraha104.73+14.88
2118MOHYKÁNTemelín104.76+14.91
2235VK IUVENTABratislava105.11+15.26
232SALEMBratislava106.36+16.51
247GERONIMOBratislava106.44+16.59
2546CVOKPardubice106.91+17.06
2616ET V SITINespeky106.96+17.11
2739RAFTOVÝ KLUBKošice107.62+17.77
285ANDALEXBratislava108.94+19.09
2920LAXKE FECKOBratislava109.78+19.93
3041KAJMANYŠaľa110.29+20.44
3132KVKaplice110.35+20.50
321CANON RAFTINGHungary110.52+20.67
333RT PACIFICBratislava111.89+22.04
3437KST TEMPOHliník nad Hronom112.92+23.07
3511DREAM TEAMBratislava113.16+23.31
3615RAFT and ROLLHungary113.55+23.70
379CABANOSBratislava114.44+24.59
3812LUNOCHODBratislava114.61+24.76
3914HRONKalná nad Hronom114.68+24.83
4027COCA-COLABratislava115.25+25.40
4136MIRA MAJI STANPraha115.55+25.70
4221MSKŽiar nad Hronom118.29+28.44
4310FERNET TEAMBratislava118.41+28.56
4440ILEGALBratislava121.57+31.72
4517TK FILOZOFBratislava127.20+37.35
466KT KORMORANKomárno131.01+41.16
 30MAZURKOBratislava

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Š.č.MenoKlubČasRozdiel
1219KVR MISTRALBratislava101.0100.00
2220JEZINKYPraha102.16+01.15
3218WD TYGRICIProstejov103.18+02.17
4213KVSBratislava107.56+06.55
5217VK IUVENTABratislava109.96+08.95
6212RK FORTUNABratislava115.07+14.06
7214GEORGIA KOALYPraha116.78+15.77
8216GEORGIA BÁBOVKYPraha121.54+20.53
9215KOTVAPlzeň130.17+29.16
10211WARRIORS RAFT TEAMČunovo130.51+29.50

Hore

Šprint R4 Muži

P.Š.č.MenoKlubČas 1Čas 2Celk. časRozdiel
162CVOKPardubice90.9086.28177.1800.00
243WD WCProstejov90.5989.45180.04+02.86
347WD OOProstejov92.9987.92180.91+03.73
431RCOstrava92.2889.12181.40+04.22
558JEŽEK TEAMJihlava92.2689.43181.69+04.51
656HAJCI A SPOL APraha91.8790.25182.12+04.94
753RRT AČeské Budejovice93.7988.95182.74+05.56
839KV 125Praha92.5590.56183.11+05.93
923GERMANY BNemecko91.2191.91183.12+05.94
1019RAFT TEAMČunovo94.3190.66184.97+07.79
1125PRŠÍ TEAMMimoň92.6392.81185.44+08.26
1228MOHYKÁNTemelín94.4193.68188.09+10.91
1345SLAVIA UKBratislava94.4795.03189.50+12.32
1424WD MBProstejov100.6090.26190.86+13.68
1546RAFT KLUB TRÓJA BPraha97.7695.16192.92+15.74
1618STAN JUNIOR BPraha97.1997.14194.33+17.15
1749STAN JUNIOR A Praha97.3598.86196.21+19.03
1852GERMANY ANemecko97.7098.72196.42+19.24
1944SK FORTUNAKolín102.4495.40197.84+20.66
2038KUKaplice103.3396.49199.82+22.64
2161KVPříbram100.07100.56200.63+23.45
2157TEAMMladá Boleslav100.9299.71200.63+23.45
2332TAZTemelín100.12100.70200.82+23.64
2460CANON RAFTINGHungary105.0695.96201.02+23.84
2536RK FORTUNABratislava100.26101.98202.24+25.06
2641SIMONPyšely105.1797.59202.76+25.58
2720GEORGIA XPraha99.23103.60202.83+25.65
2840GEORGIA TIMUŘIPraha103.51101.74205.25+28.07
2934WARRIORS RAFT TEAMČunovo105.11105.54210.65+33.47
3048KATAMARÁN APraha100.16110.95211.11+33.93
3121KV KOČOVPlaná102.19109.24211.43+34.25
3242WWS CLUBPraha103.10109.05212.15+34.97
3337ICICI AVyšší Brod110.23103.18213.41+36.23
3450ŠUKO TEAMMladá Boleslav110.92106.11217.03+39.85
3516ET V SITINespeky112.56105.17217.73+40.55
3659RAFT KLUB TRÓJA APraha87.61133.72221.33+44.15
3715ICICI BVyšší Brod109.83112.26222.09+44.91
3829KV SOKOL BHodonín111.80118.42230.22+53.04
3930KST TEMPOHliník nad Hronom117.61114.93232.54+55.36
4033RRT BČeské Budejovice121.50113.13234.63+57.45
4155GEORGIA THE BESTPraha111.94122.80234.74+57.56
4227LUNOCHODBratislava131.20132.23263.43+86.25
4364HBITÝ HROCHPraha151.07136.32287.39+110.21
4435DKV MARKETPraha127.11200.16327.27+150.09
4554MIRA MAJIPraha125.54230.14355.68+178.50
 63VODÁCIPardubice183.60 DNS  

Hore

Šprint R4 Ženy

P.Š.č.MenoKlubČas 1Čas 2Celk. časRozdiel
16JEZINKYPraha101.06102.22203.2800.00
211KVR MISTRALBratislava100.31103.56203.87+00.59
310KUŠBratislava98.69108.46207.15+03.87
48WD TYGRICIProstejov104.41105.41209.82+06.54
59TRÓJA NO NAMEPraha111.81101.54213.35+10.07
65GEORGIA BÁBOVKYPraha111.31109.04220.35+17.07
71ČEBRENKYMladá Boleslav120.06112.86232.92+29.64
87BERUŠKYPlzeň137.12137.93275.05+71.77
93WD KOŤATÁProstejov126.55158.32284.87+81.59
104GEORGIA KOALYPraha171.53122.35293.88+90.60
112RK FORTUNABratislava167.18137.37304.55+101.27

Hore

Šprint R2

P.Š.č.MenoKlubČasRozdiel
167MRUZEK
MAJSKÝ
CVOK Pardubice94.7600.00
286ŠŤASTNÝ
HAVLÍČEK
CVOK Pardubice95.35+00.59
388MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA99.42+04.66
483PUČAN
KOPČÍK
Košický raftový klub103.32+08.56
590ŠANTORA
IRAIN
Prši Team Mimoň103.43+08.67
676SEČANSKÁ
PETROVIC
FORTUNA BA103.88+09.12
787TAKAČ
JANZO
Slavia UK BA104.74+09.98
874KAFKA
VARGA
Košický raftový klub105.09+10.33
966NOVÁK
STREČANSKÁ
Geronimo A105.87+11.11
1077MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA106.60+11.84
1185REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA107.17+12.41
1272HÁJEK
ŠÁRKA
RK Stan Praha110.16+15.40
1371KOVÁČ
KVETÁK
Slavia UK BA112.08+17.32
1478BAUER
ZAVADIL
RK Stan Praha122.31+27.55
1579HESZAK
HESZAK
SK hbitý hroch Praha123.06+28.30
1689HOLÁ
SOLOVIČ
Pupáky BA125.07+30.31
1775POLÁK
PETRÍK
FORTUNA BA132.21+37.45
1865PULIS
TOTH
MŠK Žiar nad HronomŽiar nad Hronom132.24+37.48
1984TEKEĽOVÁ
PUCHER
Twist Bratislava133.59+38.83
2068ŠVABENICKÝ
ŠVABENICKÝ II
Bombarďáci Praha152.91+58.15
 70DOLNÍČEK
CHLUPA
PrahaDNS  
 81KRYŠPIN
SITTER
Mira Maji PrahaDNS
 82SVAČINA
PROKS
RK Stan PrahaDNS
 80SMOLINSKÝ
KRIVOSUDSKÁ
Geronimo BDNS
 69NOVÁ
BALLOVÁ
FORTUNA BADNS

Hore

Slalom R6 Muži

P.Š.č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
148RAFT KLUB TRÓJAPraha159.510159.51
233WDProstejov164.965169.96
338WD CVProstejov172.295177.29
445JEZEK TEAMJihlava179.555184.55
528KV 125Praha175.1820195.18
643HAJCI A SPOL APraha174.5025199.50
713GERMANY ANemecko183.1220203.12
844HAZARD TEAMBratislava184.2325209.23
94PRŠÍ TÝMMladá Boleslav179.7630209.76
1022LUNETICBratislava177.2535212.25
1131GEORGIA TIMURIPraha204.5110214.51
1218MOHYKÁNTemelín205.4115220.41
1329SIMONPyšely194.2830224.28
1447RK STANPraha203.0225228.02
158KATAMARÁNPraha201.3530231.35
1624RRTCeské Budejovice202.6035237.60
1742TERRA WAGŠala208.8130238.81
1826WD ZBYTEKProstejov217.1925242.19
191CANON RAFTINGHungary237.245242.24
2046CVOKPardubice182.6665247.66
2130MAZURKOBratislava200.2850250.28
2232KVKaplice215.6840255.68
2315RAFT and ROLLHungary225.5535260.55
2435VK IUVENTABratislava228.3735263.37
2523TAZTemelín223.5740263.57
2639RAFTOVÝ KLUBKošice220.6345265.63
272SALEMBratislava218.4950268.49
287GERONIMOBratislava219.6950269.69
2927COCA-COLABratislava227.7845272.78
3025RK FORTUNABratislava202.8680282.86
3111DREAM TEAMBratislava211.1685296.16
323RT PACIFICBratislava227.5170297.51
335ANDALEXBratislava213.0385298.03
349CABANOSBratislava211.9495306.94
3521MSKŽiar nad Hronom221.0690311.06
3637KST TEMPOHliník nad Hronom235.1685320.16
3741KAJMANYŠala238.5485323.54
3816ET V SITINespeky236.9390326.93
3912LUNOCHODBratislava246.87100346.87
4014HRONKalná nad Hronom227.60130357.60
4134SK FORTUNAKolín233.17125358.17
4210FERNET TEAMBratislava228.79140368.79
4317TK FILOZOFBratislava234.35160394.35
4440ILEGALBratislava244.23175419.23
4536MIRA MAJI STANPraha248.85190438.85
466KT KORMORANKomárno223.67230453.67
 20GEORGIA TEMELÍNPrahaDNS

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Š.č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
1220JEZINKYPraha186.4720206.47
2219KVR MISTRALBratislava192.5015207.50
3213KVSBratislava225.7230255.72
4218WD TYGRICIProstejov204.1970274.19
5216GEORGIA BÁBOVKYPraha257.1840297.18
6214GEORGIA KOALYPraha229.3870299.38
7217VK IUVENTABratislava211.72120331.72
8211WARRIORS RAFT TEAMCunovo251.53125376.53
9212RK FORTUNABratislava273.80180453.80
10215KOTVAPlzen193.62265458.62

Hore

Slalom R4 Muži

P.Š.č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
159RAFT KLUB TRÓJA APraha140.995145.99
243WD WCProstejov146.215151.21
347WD OOProstejov148.145153.14
462CVOKPardubice149.605154.60
556HAJCI A SPOL APraha158.030158.03
658JEŽEK TEAMJihlava156.325161.32
731RCOstrava157.355162.35
849STAN JUNIOR A Praha165.820165.82
924WD MBProstejov159.2210169.22
1025PRŠÍ TEAMMimoň168.685173.68
1145SLAVIA UKBratislava169.2010179.20
1220GEORGIA XPraha164.3515179.35
1319RAFT TEAMČunovo164.6615179.66
1452GERMANY ANemecko170.3010180.30
1539KV 125Praha169.0120189.01
1623GERMANY BNemecko177.0520197.05
1750ŠUKO TEAMMladá Boleslav182.8215197.82
1838KUKaplice175.6525200.65
1932TAZTemelín188.5515203.55
2021KV KOČOVPlaná204.165209.16
2136RK FORTUNABratislava191.0230221.02
2244SK FORTUNAKolín211.6415226.64
2346RAFT KLUB TRÓJA BPraha172.7155227.71
2440GEORGIA TIMUŘIPraha205.6525230.65
2528MOHYKÁNTemelín177.0060237.00
2617WD HŽProstejov214.8025239.80
2734WARRIORS RAFT TEAMČunovo210.4130240.41
2853RRT AČeské Budejovice165.6675240.66
2918STAN JUNIOR BPraha172.6070242.60
3057TEAMMladá Boleslav174.1970244.19
3148KATAMARÁN APraha192.1160252.11
3241SIMONPyšely190.1165255.11
3337ICICI AVyšší Brod189.7080269.70
3433RRT BČeské Budejovice201.9770271.97
3560CANON RAFTINGHungary204.9770274.97
3663VODÁCIPardubice199.1680279.16
3742WWS CLUBPraha207.1675282.16
3829KV SOKOL BHodonín221.3370291.33
3915ICICI BVyšší Brod224.6070294.60
4035DKV MARKETPraha190.96150340.96
4161KVPříbram226.39130356.39
4254MIRA MAJIPraha235.60135370.60
4330KST TEMPOHliník nad Hronom201.85170371.85
4455GEORGIA THE BESTPraha183.82265448.82
4527LUNOCHODBratislava242.15215457.15
4616ET V SITINespeky204.98320524.98
 64HBITÝ HROCHPrahaDNS

Hore

Slalom R4 Ženy

P.Š.č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
16JEZINKYPraha169.5415184.54
28WD TYGRICIProstejov173.3615188.36
34GEORGIA KOALYPraha190.3010200.30
410KUŠBratislava202.9910212.99
511KVR MISTRALBratislava196.5120216.51
63WD KOŤATÁProstejov206.9625231.96
79TRÓJA NO NAMEPraha196.3660256.36
87BERUŠKYPlzeň190.6870260.68
95GEORGIA BŃBOVKYPraha287.4365352.43
101ČEBRENKYMladá Boleslav234.17265499.17
112RK FORTUNABratislava328.14365693.14
 12JEZINKY BPrahaDNS

Hore

Slalom R2

P.Š.č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový čas
167MRUZEK
MAJSKÝ
CVOK Pardubice148.430148.43
286ŠTASTNÝ
HAVLÍCEK
CVOK Pardubice152.100152.10
390ŠANTORA
IRAIN
Prši Team Mimon168.920168.92
483PUCAN
KOPCÍK
Košický raftový klub167.3010177.30
582SVACINA
PROKS
RK Stan Praha181.000181.00
688MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA176.675181.67
787TAKAC
JANZO
Slavia UK BA178.705183.70
876SECANSKÁ
PETROVIC
FORTUNA BA176.9110186.91
972HÁJEK
ŠÁRKA
RK Stan Praha188.470188.47
1066NOVÁK
STRECANSKÁ
Geronimo A182.8810192.88
1171KOVÁC
KVETÁK
Slavia UK BA188.7715203.77
1285REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA219.975224.97
1389HOLÁ
SOLOVIC
Pupáky BA224.6910234.69
1484TEKELOVÁ
PUCHER
Twist Bratislava220.7415235.74
1574KAFKA
VARGA
Košický raftový klub209.9965274.99
1677MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA229.8360289.83
1775POLÁK
PETRÍK
FORTUNA BA249.0450299.04
1865PULIS
TOTH
MŠK Žiar nad HronomŽiar nad Hronom180.83165345.83
1980SMOLINSKÝ
KRIVOSUDSKÁ
Geronimo B267.51105372.51
2081KRYŠPIN
SITTER
Mira Maji Praha255.85160415.85
2178BAUER
ZAVADIL
RK Stan Praha125.81370495.81
2269NOVÁ
BALLOVÁ
FORTUNA BA209.52405614.52
2368ŠVABENICKÝ
ŠVABENICKÝ II
Bombardáci Praha168.86455623.86
 79HESZAK
HESZAK
SK hbitý hroch PrahaDNS
 70DOLNÍCEK
CHLUPA
PrahaDNS

Hore

Riaditeľ pretekov – Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca – Ing. Libor Fingerland

Riaditeľ pretekov (R4) - Jeronim Taborsky (ČR)
Hlavný Rozhodca (R4) - Ján Novák (ČR)

Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.