Späť

2. kolo Raft Cup 2003
30.05-01.06.2003 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubČasRozdiel
1LUNETIC Bratislava89.8000.00
2HAZARD TEAM Bratislava90.33+00.53
3TERRA WAG Šaľa91.38+01.58
4MAZURKO Bratislava92.32+02.52
5RK FORTUNA Bratislava94.11+04.31
6SALEM Bratislava94.82+05.02
7AUREUS Trenčín95.50+05.70
8RAFT TEAM Čunovo A96.22+06.42
9KAJMANY Šaľa97.26+07.46
10LUNOCHOD Bratislava98.22+08.42
11COCA-COLA Bratislava99.43+09.63
12ANDALEX Bratislava99.78+09.98
13LACHKE FECKO Bratislava99.89+10.09
14FERNET TEAM Bratislava100.37+10.57
15RT PACIFIC Bratislava101.61+11.81
16VK IUVENTA Bratislava101.65+11.85
17MSK Žiar nad Hronom103.91+14.11
18HRON Kalná nad Hronom105.99+16.19
19KST TEMPO Hliník nad Hronom106.41+16.61
20WARRIORS RAFT TEAM Čunovo B106.53+16.73
21KT KORMORAN Komárno112.50+22.70
22CABANOS Bratislava112.78+22.98

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubČasRozdiel
KVR MISTRAL Bratislava 92.27 00.00 
KV IUVENTA Bratislava 96.71 +04.44 
GERONIMO - WOMEN Bratislava 103.91 +11.64 
WARRIORS RAFT TEAM Čunovo 104.60 +12.33 
RK FORTUNA Bratislava 121.14 +28.87 

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
LUNETIC Bratislava 151.85 10 161.85 00.00 
HAZARD TEAM Bratislava 168.97 15 183.97 +22.12 
MAZURKO Bratislava 164.79 25 189.79 +27.94 
AUREUS Trenčín 200.59 10 210.59 +48.74 
RK FORTUNA Bratislava 186.26 25 211.26 +49.41 
RAFT TEAM Čunovo203.20 30 233.20 +71.35 
ANDALEX Bratislava 194.05 70 264.05 +102.20 
TERRA WAG Šaľa 170.64 115 285.64 +123.79 
RT PACIFIC Bratislava 156.84 140 296.84 +134.99 
10 KAJMANY Šaľa 213.68 85 298.68 +136.83 
11 COCA-COLA Bratislava 142.38 160 302.38 +140.53 
12 WARRIORS RTČunovo 183.42 125 308.42 +146.57 
13 LACHKE FECKO Bratislava 174.91 140 314.91 +153.06 
14 MSK Žiar nad Hronom 180.00 135 315.00 +153.15 
15 CABANOS Bratislava 186.23 180 366.23 +204.38 
16 VK IUVENTA Bratislava 190.51 185 375.51 +213.66 
17 FERNET TEAM Bratislava 224.16 170 394.16 +232.31 
18 LUNOCHOD Bratislava 153.79 275 428.79 +266.94 
19 HRON Kalná nad Hronom 244.38 225 469.38 +307.53 
20 SALEM Bratislava 170.85 325 495.85 +334.00 
21 KT KORMORAN Komárno 266.20 240 506.20 +344.35 
22 KST TEMPO Hliník nad Hronom 149.40 375 524.40 +362.55 
23 SLAVIA UK Bratislava 1200.00 1200.00 +1038.15 
23 SKP Dolný Kubín 1200.00 1200.00 +1038.15 

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
KV IUVENTA Bratislava 188.86 70 258.86 00.00 
2KVR MISTRAL Bratislava 179.40 90 269.40 +10.54 
3GERONIMO - WOMEN Bratislava 204.57 75 279.57 +20.71 
4WARRIORS RAFT TEAM Čunovo 182.56 225 407.56 +148.70 
5RK FORTUNA Bratislava 147.92 330 477.92 +219.06 

Hore

Maratón R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
133SLAVIA UK Bratislava1658.0900.00
234HAZARD TEAM Bratislava1676.59+18.50
332SKP Dolný Kubín1713.94+55.85
430LUNETIC Bratislava1755.15+97.06
531TERRA WAG Šaľa1830.07+171.98
620RK FORTUNA Bratislava1899.40+241.31
728KAJMANY Šaľa1928.99+270.90
826ANDALEX Bratislava1934.12+276.03
925FERNET TEAM Bratislava1934.43+276.34
1029RAFT TEAM Čunovo A1970.64+312.55
1124VK IUVENTA Bratislava2004.00+345.91
1215HRON Kalná nad Hronom2024.16+366.07
1322RT PACIFIK Bratislava2030.98+372.89
1418MSK Žiar nad Hronom2063.82+405.73
1514LUNOCHOD Bratislava2064.42+406.33
1616KST TEMPO Hliník nad Hronom2165.44+507.35
1712KT KORMORAN Komárno2170.95+512.86

Hore

Maratón R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
15KVR MISTRAL Bratislava1787.5800.00
24VK IUVENTA Bratislava1857.35+69.77
33GERONIMO - WOMEN Bratislava1972.84+185.26
41WARRIORS RAFT TEAM Čunovo2224.75+437.17
52RK FORTUNA Bratislava2299.15+511.57

Hore

Šprint R2

PoradieMenoKlubČasRozdiel
TAKAČ
JANZO
Slavia UK BA 97.48 00.00 
SECANSKA
PETROVIC
FORTUNA BA 103.12 +05.64 
KVETAK
KOVAC
Bratislava 103.32 +05.84 
MATYAS
SERFEL
AUREUS TRENCIN 104.56 +07.08 
MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA 104.63 +07.15 
BRAZDA J
BRAZDA T
AUREUS TRENCIN 111.58 +14.10 
TOTH
PULIS
Žiar nad Hronom 112.85 +15.37 
MAS
HORVATH
RTC 2A 113.23 +15.75 
REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA 122.38 +24.90 
10 DRBLIK
DRBLIKOVA
MSK ŽIAR NAD HRONOM 168.38 +70.90 
-VEGH
KARACSONY
NO POČKAJ BA   
-MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA   
-SUKANY
ANDRASSY
IUČU BA   

Hore

Slalom R2

PoradieMenoKlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
TAKAČ
JANZO
Slavia UK BA 178.73 15 193.73 00.00 
MESAROS
TOMECEK
VK IUVENTA BA 213.07 213.07 +19.34 
REHAK
MAJDIAK
RT ŠALA 180.09 100 280.09 +86.36 
MIKSIK
MIKSIKOVA
FOTOLAB 1 BA 156.38 155 311.38 +117.65 
KVETAK
KOVAC
Bratislava 201.45 110 311.45 +117.72 
MAS
HORVATH
RTC 2A 223.86 105 328.86 +135.13 
MATYAS
SERFEL
AUREUS TRENCIN 167.46 205 372.46 +178.73 
BRAZDA J
BRAZDA T
AUREUS TRENCIN 175.78 205 380.78 +187.05 
TOTH
PULIS
Žiar nad Hronom 145.54 255 400.54 +206.81 
10 DRBLIK
DRBLIKOVA
MSK ŽIAR NAD HRONOM 201.89 360 561.89 +368.16 
11 SECANSKA
PETROVIC
FORTUNA BA 1200.00 1200.00 +1006.27 
11 VEGH
KARACSONY
NO POČKAJ BA 1200.00 1200.00 +1006.27 
11 SUKANY
ANDRASSY
IUČU BA 1200.00 1200.00 +1006.27 

Hore

Riaditeľ pretekov - Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.