Späť

4. kolo ŠARIŠ Raft Cup 2002
21-22.09.02 - Čunovo

Slalom R6 Muži

PoradieKlubTrestné sek.Čas
1SLAVIA UK Bratislava15177.50
2CUNOVO A15192.10
3IUVENTA A Bratislava25199.32
4IUVENTA B Bratislava35222.00
5TERRA Wag Sala A35224.19
6CUNOVO Warriors35226.86
7KAJMANY Sala40228.41
8RK FORTUNA Bratislava40229.49
9RK Troja Praha75240.40
10LAHKE Fecko Bratislava50259.93
11TURIST Klub Filozof75276.56
12KST Tempo Hlinik50280.99
13SK ZSNP Ziar nad Hronom135312.63
14RT Pacifik Bratislava135337.32
15VK HRON Kalna95339.36
16AUREUS Trencin125351.99
17FERNET Bratislava145358.59
18COCA Cola Bratislava130377.75
19MAZURKO Bratislava235467.73
20KAMIKSE225477.54
-HURAGAN BratislavaNO START
-RAFT Team TrencinNO START
-TULAK TrencinNO START
-RAFT Team KosiceNO START

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubTrestné sek.Čas
1GERONIMO Women Bratislava20209.08
2MISTRAL Bratislava30210.89
3IUVENTA Bratislava40234.67
4KAMIKSE185396.61
5SK ZSNP Ziar nad Hronom275461.15

Hore

Šprint R6 Muži

PoradieKlubČas
1RK Troja Praha85.26
2SLAVIA UK Bratislava85.72
3IUVENTA A Bratislava90.68
4CUNOVO A92.10
5TERRA Wag Sala A95.56
6RAFT Team Trencin95.57
7IUVENTA B Bratislava96.36
8RT Pacifik Bratislava96.47
9COCA Cola Bratislava97.52
10RAFT Team Kosice98.29
11RK FORTUNA Bratislava98.30
12CUNOVO Warriors99.17
13FERNET Bratislava101.39
14KAJMANY Sala101.75
15TURIST Klub Filozof102.32
16LAHKE Fecko Bratislava104.36
17SK ZSNP Ziar nad Hronom104.41
18AUREUS Trencin106.35
19KST Tempo Hlinik108.11
20VK HRON Kalna108.15
21KAMIKSE111.06
22HURAGAN Bratislava113.15
23TULAK Trencin113.33
-IUVENTA C BratislavaNO START

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubČas
1MISTRAL Bratislava95.67
2GERONIMO Women BA96.83
3IUVENTA Bratislava97.73
4SK ZSNP Ziar nad Hronom113.07
5KAMIKSE373.60

Hore

Slalom R2

PoradieKlubTrestné sek.Celk. čas
1INTER-FOTOLAB I Bratislava10181.22
2IUVENTA Bratislava20205.60
3IUCU BA15223.96
4CUNOVO0224.38
5NO POCKAJ BA60256.15
6FORTUNA Bratislava155310.56
7KAMIKSE II210429.32

Hore

Šprint R2

PoradieKlubČas
1KAMIKSE Kosice93.61
2INTER-FOTOLAB I BA97.72
3IUCU BA98.95
4IUVENTA Bratislava104.27
5FORTUNA Bratislava107.73
6AUREUS TN I124.92
7NO POCKAJ BA145.42
8CUNOVO189.39
-AUREUS TN IIDISQALIFIED

Hore

Riaditeľ pretekov - Viliam Haško
Hlavný rozhodca - Libor Fingerland