Späť

3. kolo ŠARIŠ Raft Cup 2002 - EURAFTING
22-23.06.02 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubNat.Čas
1CVOK PardubiceCZE89.99
2VK IUVENTA ASVK90.44
3SLAVIA UK BratislavaSVK90.90
4RK Troja ICZE91.84
5W+D "A" ProstejovCZE92.73
6KV 125 PrahaCZE95.75
7HAJCI A spol PrahaCZE96.01
8RT CunovoSVK97.51
9SIMON 01 SPCZE98.23
10JEZEK TeamCZE98.33
11RK Sala Terra wagSVK99.29
12FORTUNA KolinCZE100.19
13AUREUS VTK VahSVK103.31
14GERONIMO BratislavaSVK103.45
15VK IUVENTA BSVK104.06
16KATAMARAN P.K.CZE105.48
17GEORGIA TimuriCZE105.92
18FERNET BratislavaSVK106.19
19RK Sala KajmanySVK106.67
20RT Cunovo WarriorsSVK107.00
21MLADA BoleslavCZE107.94
22VK IUVENTA CSVK108.23
23MAZURKO BratislavaSVK108.40
24KANOE Centrum ICZE109.11
25PRIJON-SHAMAN RT YeHUN109.57
26RAFT And Roll HungaHUN111.01
27PACIFICSVK111.05
28TURIST Klub FilozofSVK112.73
29LAHKE FeckoSVK112.80
30SK ZSNP Ziar nad HrSVK116.02
31RK FORTUNASVK116.59
32COCA Cola BratislavSVK118.56
33VK HRON KalnaSVK124.10
34KST Tempo HlinikCZE130.10
35PRIJON-SHAMANHUN142.65
36EAGLEHILLS EaglesHUN149.20
-VO Sedmicka ACZENO START
-KOSICKY Raftovy kluSVKNO START

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubNat.Čas
1KVR MistralSVK94.92
2GERONIMO WomenSVK101.78
3W+D TygriciCZE108.62
4VK IUVENTASVK114.35
5GEORGIA KoalyCZE118.29
6JEZINKY Raft TrojaCZE121.29
7LUKORKY RT StanCZE121.91
8RT Cunovo WarriorsSVK128.92
9GEORGIA BabovkyCZE131.17
10RT FORTUNASVK135.01
11SK ZSNP Ziar nad HronomSVK137.05

Hore

Šprint R4 Muži

PoradieKlubNat.Run 1Run 2Celk. čas
1CVOK PardubiceCZE83.6684.22167.88
2RK Troja ICZE86.3787.71174.08
3W+D "WC" Prostejov CZE86.3787.87174.24
4RC OstravaCZE91.0593.32184.37
5W+D "00" ProstejovCZE91.0795.16186.23
6KV 125 PrahaCZE91.2995.83187.12
7JEZEK TeamCZE92.1595.02187.17
8KANOE Centrum ICZE93.5895.05188.63
9RT Cunovo WarriorsSVK89.5199.87189.38
10RK Troja IICZE94.2395.60189.83
11HAJCI A spol PrahaCZE93.2599.17192.42
12GEORGIA TimuriCZE98.6495.36194.00
13GEORGIA XCZE100.4795.19195.66
14WD HZ ProstejovCZE97.8699.54197.40
15DKV Market PrahaCZE98.37100.81199.18
16RK Sala Terra wagSVK102.30101.69203.99
17KATAMARAN P.K.CZE108.5699.13207.69
18MB XCZE113.9099.79213.69
19KANOE Centrum IICZE108.67105.13213.80
20INTER Raft BratislaSVK105.13109.18214.31
21AUREUS VTK VahSVK108.71107.55216.26
22VK IUVENTA ASVK108.31112.75221.06
23TRUBKYCZE115.35107.16222.51
24DREAM Team KV125CZE114.25108.74222.99
25SIMON 01 SPCZE113.94109.50223.44
26SK FortunaCZE124.79102.14226.93
27RK Sala KajmanySVK108.14124.09232.23
28KST Tempo HlinikCZE125.16120.75245.91
29MB YCZE132.82119.06251.88
30SANDBERG A KolinCZE131.83123.71255.54
-VK HRON KalnaSVK125.92CAPSIZED-
-V.V.S. KarelCZE144.30CAPSIZED-
-KOSICKY Raftovy klubSVK108.19NO START-
-VO Sedmicka ACZENO START
-VO Sedmicka BCZENO START
-MT-TRADE BratislavaCZENO START

Hore

Šprint R4 Ženy

PoradieKlubNat.Run 1Run 2Celk. čas
1GERONIMO WomenSVK95.25100.58195.83
2JEZINKY Raft TrojaCZE97.58100.85198.43
3KVR MistralSVK105.81103.91209.72
4KV ZamberkCZE103.94106.96210.90
5GEORGIA KoalyCZE105.02109.91214.93
6W+D KotataCZE116.23104.19220.42
7W+D TygriciCZE99.62121.49221.11
8GEORGIA No NameCZE112.20115.40227.60
9STAN-LUKORKY RT StaCZE124.81104.15228.96
10KV Sokol HodoninCZE117.78131.22249.00
11GEORGIA BabovkyCZE120.63134.42255.05
12SK ZSNP Ziar nad HrSVK126.51150.90277.41
-VO Sedmicka ACZENO START
-PRIJON-SHAMAN WomenHUNNO START
-BIKO TeamCZENO START

Hore

Šprint R2

PoradieKlubNat.Čas
1RK Troja IICZE98.56
2RK Troja IIICZE99.34
3VK IUVENTA CSVK99.78
4RK Troja ICZE100.56
5RK Stan 2CZE101.53
6INTER-FOTOLAB IISVK104.01
7MIMONICZE104.97
8RK Stan 1CZE105.92
9VK IUVENTA BSVK107.64
10CHICHMUNDS 2 KV125CZE108.96
11INTER-FOTOLAB ISVK109.76
12KANOE Centrum ICZE116.04
13CHICHMUNDS 3 KV125CZE116.88
14AUREUS TN ISVK118.23
15INTER-FOTOLAB IIISVK118.60
16CHICHMUNDS 1 KV125CZE119.31
17VK IUVENTA ASVK120.95
18MAZURKO BratislavaSVK123.47
19JUCU BratislavaSVK123.74
20KANOE Centrum IICZE124.81
21KV ZamberkCZE191.94
-DKV Market PrahaCZECAPSIZED
-GEORGIA VencaCZECAPSIZED
-GEORGIA TimuriCZENO START

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1RK Troja ICZE0151.85
2CVOK PardubiceCZE5155.55
3JEZEK TeamCZE10166.94
4VK IUVENTA ASVK5167.46
5SLAVIA UK BratislavaSVK20170.86
6HAJCI A spol PrahaCZE15173.23
7W+D "A" ProstejovCZE15182.38
8KV 125 PrahaCZE20189.07
9RT CunovoSVK15190.73
10KANOE Centrum ICZE25195.28
11RK Sala Terra wagSVK25199.70
12GEORGIA TimuriCZE25205.42
13VO Sedmicka ACZE20205.52
14VK IUVENTA BSVK20206.51
15MLADA BoleslavCZE30209.31
16KATAMARAN P.K.CZE30215.71
17SIMON 01 SPCZE35220.55
18TURIST Klub FilozofSVK25222.73
19GERONIMO BratislavaSVK35228.27
20AUREUS VTK VahSVK75246.24
21RT Cunovo WarriorsSVK65252.18
22MAZURKO BratislavaSVK80257.18
23RAFT And Roll HungariaHUN85272.74
24SK ZSNP Ziar nad HronomSVK80277.01
25FERNET BratislavaSVK80289.22
26PACIFICSVK135304.54
27LAHKE FeckoSVK130305.39
28FORTUNA KolinCZE125315.76
29RK FORTUNASVK140318.32
30KOSICKY Raftovy klubSVK125327.17
31RK Sala KajmanySVK135357.78
32COCA Cola BratislavaSVK180358.03
33KST Tempo HlinikSVK235390.28
34PRIJON-SHAMAN RT YetiHUN175394.40
35PRIJON-SHAMANHUN225405.40
36VK IUVENTA CSVK230445.87
37VK HRON KalnaSVK275455.32
38EAGLEHILLS EaglesHUN365535.66

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1JEZINKY Raft TrojaCZE20194.45
2GERONIMO WomenSVK30208.88
3W+D TygriciCZE20209.40
4KVR MistralSVK40219.37
5GEORGIA KoalyCZE40263.19
6VK IUVENTASVK125332.84
7LUKORKY RT StanCZE185378.37
8GEORGIA BabovkyCZE225416.43
9RT Cunovo WarriorsSVK275441.10
10SK ZSNP Ziar nad HronomSVK275463.86
11RT FORTUNASVK360530.56

Hore

Slalom R4 Muži

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1RK Troja ICZE0124.16
2CVOK PardubiceCZE5132.38
3W+D "WC" ProstejovCZE0137.14
4JEZEK TeamCZE0144.37
5W+D "00" ProstejovCZE15157.18
6HAJCI A spol PrahaCZE15162.01
7RT Cunovo WarriorsSVK15164.63
8VO Sedmicka ACZE20166.42
9RC OstravaCZE15173.75
10RK Troja IICZE30178.36
11GEORGIA XCZE20178.88
12MB XCZE15179.69
13KATAMARAN P.K.CZE25184.33
14GEORGIA TimuriCZE25185.95
15KV 125 PrahaCZE30191.91
16AUREUS VTK VahSVK15197.49
17DKV Market PrahaCZE25202.46
18WD HZ ProstejovCZE45207.42
19KOSICKY Raftovy klubSVK30225.96
20KANOE Centrum ICZE80232.68
21SIMON 01 SPCZE70238.47
22VK IUVENTA ASVK70241.95
23INTER Raft BratislavaSVK75251.67
24MT-TRADE BratislavaCZE85253.08
25DREAM Team KV125CZE50257.39
26TRUBKYCZE85265.18
27KANOE Centrum IICZE90268.09
28RK Sala Terra wagSVK85303.20
29VO Sedmicka BCZE130328.74
30SK FortunaSVK170342.21
31MB YCZE185363.22
32KST Tempo HlinikSVK180369.77
33V.V.S. KarelCZE220402.01
34VK HRON KalnaSVK230414.55
35RK Sala KajmanySVK270465.69
-SANDBERG A KolinCZENO START

Hore

Slalom R4 Ženy

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1JEZINKY Raft TrojaCZE15167.95
2W+D TygriciCZE25180.08
3GERONIMO WomenSVK20187.83
4KVR MistralSVK30195.01
5STAN-LUKORKY RT StanCZE25207.95
6GEORGIA KoalyCZE40227.71
7KV ZamberkCZE80267.33
8W+D KotataCZE175356.16
9VO Sedmicka ACZE185379.88
10SK ZSNP Ziar nad HronomSVK140387.59
11GEORGIA BabovkyCZE275453.70
12BIKO TeamCZE325469.93
13KV Sokol HodoninCZE325521.90
-GEORGIA No NameCZEDISQALIFIED
-PRIJON-SHAMAN WomenHUNNO START

Hore

Slalom R2

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1RK Troja IIICZE10149.77
2RK Stan 1CZE5152.44
3INTER-FOTOLAB IIISVK5169.53
4VK IUVENTA CSVK10185.01
5RK Troja ICZE25186.13
6KANOE Centrum ICZE20203.05
7CHICHMUNDS 2 KV125CZE0204.25
8INTER-FOTOLAB ISVK5215.15
9JUCU BratislavaSVK50223.05
10MIMONICZE60240.28
11DKV Market PrahaCZE70251.80
12CHICHMUNDS 3 KV125CZE105253.56
13KANOE Centrum IICZE80270.94
14RK Stan 2CZE55277.98
15INTER-FOTOLAB IISVK105289.01
16VK IUVENTA ASVK110293.91
17MAZURKO BratislavaSVK110307.51
18KV ZamberkCZE155333.70
19CHICHMUNDS 1 KV125CZE160416.82
-GEORGIA TimuriCZEDISQALIFIED
-GEORGIA VencaCZEDISQALIFIED
-AUREUS TN ISVKDISQALIFIED
-VK IUVENTA BSVKDISQALIFIED
-RK Troja IICZEDISQALIFIED

Hore

Riaditeľ pretekov – Igor Bielčik
Hlavný rozhodca – Libor Fingerland

Riaditeľ pretekov (R4) - Jeronim Taborsky
Hlavný Rozhodca (R4) - Ján Novák