Späť

2. kolo ŠARIŠ Raft Cup 2002
01-02.06.02 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubČas
1SLAVIA UK Bratislava87.74
2IUVENTA A Bratislava93.38
3CUNOVO A93.95
4TERRA Wag Sala99.12
5IUVENTA B Bratislava99.72
6RAFT Kosice100.56
7INTER Raft Bratislava103.02
8TURIST Klub Filozof104.12
9CUNOVO Warriors104.76
10FORTUNA Bratislava105.42
11MAZURKO Bratislava106.20
12IUVENTA C Bratislava106.39
13LAHKE Fecko Bratislava106.54
14KAJMANY Sala107.49
15FERNET Bratislava108.75
16RAFT And Roll Hungary108.80
17COCA Cola Bratislava110.56
18VK HRON Kalna113.60
19AUREUS Trencin115.81
20SK ZSNP Ziar nad Hronom115.89
21RAFT Team Trencin116.61
22RT Pacifik Bratislava121.28
23KST Tempo Hlinik138.85
-AQUA TEAM KysucaCAPSIZED
-KVS ZvolenNO START
-KK Klaustrac BratislavaNO START

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubČas
1GERONIMO Women Bratislava96.77
2MISTRAL Bratislava100.32
3IUVENTA Bratislava 108.50
4CUNOVO Warriors122.96
5SK ZSNP Ziar nad Hronom135.91
6FORTUNA Bratislava148.11

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubTrestné sek.Čas
1MAZURKO Bratislava20191.00
2SLAVIA UK Bratislava30196.62
3IUVENTA A Bratislava25198.06
4RAFT Kosice30220.31
5IUVENTA B Bratislava40221.55
6CUNOVO A65241.17
7TERRA Wag Sala75249.51
8IUVENTA C Bratislava75269.15
9SK ZSNP Ziar nad Hronom80288.65
10TURIST Klub Filozof120317.43
11RT Pacifik Bratislava90319.01
12KST Tempo Hlinik140341.72
13RAFT And Roll Hungaria140348.38
14FERNET Bratislava135350.47
15LAHKE Fecko Bratislava125360.46
16INTER Raft Bratislava170366.50
17FORTUNA Bratislava180394.58
18VK HRON Kalna170394.95
19KAJMANY Sala255476.63
20CUNOVO Warriors280483.32
21RAFT Team Trencin325494.30
22COCA Cola Bratislava315506.37
-AUREUS TrencinNO START
-KK Klaustrac BratislavaNO START
-KVS ZvolenNO START
-AQUA TEAM KysucaNO START

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubTrestné sek.Čas
1GERONIMO Women Bratislava15190.51
2MISTRAL Bratislava35239.33
3IUVENTA Bratislava85286.71
4SK ZSNP Ziar nad Hronom235481.66
5CUNOVO Warriors280483.22
6FORTUNA Bratislava400553.81

Hore

Maratón R6 Muži

PoradieKlubČasRozdiel
1SLAVIA UK Bratislava1587.90-
2IUVENTA A Bratislava1707.61+119.71
3CUNOVO A1843.02+255.12
4KK Klaustrac Bratislava1843.80+255.90
5TERRA Wag Sala1900.08+312.18
6MAZURKO Bratislava1931.39+343.49
7IUVENTA B Bratislava1935.44+347.54
8FERNET Bratislava1935.80+347.90
9RAFT Team Trencin2021.47+433.57
10SK ZSNP Ziar nad Hronom2045.90+458.00
11KAJMANY Sala2061.69+473.79
12CUNOVO Warriors2107.66+519.76
13IUVENTA C Bratislava2134.82+546.92
14FORTUNA Bratislava2183.26+595.36
15LAHKE Fecko Bratislava2250.69+662.79
16RAFT And Roll Hungaria2311.34+723.44
17VK HRON Kalna2427.61+839.71
18KST Tempo Hlinik2468.09+880.19

Hore

Maratón R6 Ženy

PoradieKlubČasRozdiel
1GERONIMO Women Bratislava1838.87-
2MISTRAL Bratislava1907.23+68.36
3IUVENTA Bratislava1977.05+138.18
4CUNOVO Warriors2658.09+819.22
5SK ZSNP Ziar nad Hronom2685.38+846.51
6FORTUNA Bratislava2878.43+1039.56

Hore

Šprint R2

PoradieKlubČas
1SUVA - ORLICEK LUNETIC113.06
2TOMECEK MESAROS IUVENTA114.48
3JATZ - JANIK Aureus115.02
4MIKSIKOVCI Inter Fotolab I117.44
5DROJAK - CIGANEK Inter Fotolab II124.60

Hore

Slalom R2

PoradieKlubTrestné sek.Celk. čas
1MIKSIKOVCI Inter Fotolab I110291.04
2SUVA - ORLICEK LUNETIC115293.52
3DROJAK - CIGANEK Inter Fotolab II165368.16
4TOMECEK MESAROS IUVENTA BA210401.64
-JATZ - JANIK Aureus TrencinCAPSIZED

Hore

Riaditeľ pretekov - Viliam Haško
Hlavný rozhodca - Libor Fingerland