Späť

4. kolo Smädný Mních Raft Cup 2001
06-07.10.01 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubČas
1RT Andalex - Klustr85.32
2RAFT Team Bratislava85.71
3CUNOVO A88.65
4IUVENTA A Bratislava89.22
5RT Pokemon90.68
6RAFT Kosice91.39
7IUVENTA B Bratislava93.09
8SALA A93.37
9DUKLA Trencin94.71
10RAFT Team Trencin94.86
11LAHKE Fecko Bratisla96.08
12CUNOVO B Warriors96.34
13AUREUS Trencin96.42
14INTER Raft Bratislava96.49
15KVS FERNET Team BA97.51
16RT Mazuritko97.96
17TURIST Klub Filozof99.96
18RAFT And Roll Hungary100.48
19SK ZIAR N/H B101.11
20SALA B101.97
21KAMIKSE102.31
22VK HRON Kalna107.04
23YETY Raft team Hungaria111.15
24POSTRACH Karibiku114.83

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubČas
1GERONIMO Women Bratislava93.77
2MISTRAL Bratislava96.43
3IUVENTA Bratislava98.28
4CUNOVO105.71
5ANURA Raft Team108.67
6SK ZSNP Ziar nad Hronom111.90

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubNat.Trestné sek.Čas
1RAFT Team BratislavaSVK5160.90
2RT Andalex - KlustracSVK10165.23
3RT PokemonSVK10166.07
4IUVENTA A BratislavaSVK5173.11
5RAFT KosiceSVK15187.06
6CUNOVO ASVK15188.68
7IUVENTA B BratislavaSVK20218.49
8RT MazuritkoSVK75263.19
9AUREUS TrencinSVK70263.91
10SALA ASVK70266.69
11TURIST Klub FilozofSVK90277.97
12RAFT Team TrencinSVK120289.46
13KVS FERNET Team BratislavaSVK90292.89
14KAMIKSESVK115293.21
15SK ZIAR N/H BSVK175326.75
16RAFT And Roll HungariaHUN115333.21
17CUNOVO B WarriorsSVK170339.06
18DUKLA TrencinSVK135348.09
19POSTRACH KaribikuSVK135349.15
20LAHKE Fecko BratislavaSVK120357.53
21SALA BSVK215409.64
22VK HRON KalnaSVK270426.70
-INTER Raft BratislavaSVKNO START
-YETY Raft teamHUNNO START

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubTrestné sek.Čas
1GERONIMO Women Bratislava20213.55
2MISTRAL Bratislava40248.49
3ANURA Raft Team125341.74
4IUVENTA Bratislava130346.86
5CUNOVO170371.22
6SK ZSNP Ziar nad Hronom225430.74

Hore

Šprint R2

PoradieKlubČas
1CUNOVO88.69
2INTER Raft I94.41
3INTER Raft II97.56
4INTER Raft III98.12
5AUREUS Trencin102.89
6IUVENTA Bratislava105.59
7MISTRAL Bratislava105.59
-LUNETIC BratislavaNO START

Hore

Slalom R2

PoradieKlubTrestné sek.Celk. čas
1CUNOVO10165.47
2INTER Raft I50213.54
3IUVENTA Bratislava155357.68
-AUREUS TrencinNO START
-INTER Raft IINO START
-INTER Raft IIINO START
-LUNETIC BratislavaNO START
-MISTRAL BratislavaNO START

Hore

Riaditeľ pretekov - Viliam Haško
Hlavný rozhodca - Libor Fingerland