Späť

3. kolo Smädný Mních Raft Cup 2001 - EURAFTING
23-24.06.01 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubNat.Čas
1ANDALEX BratislavaSVK86.28
2RK Troja PrahaCZE86.95
3CVOK PardubiceCZE88.25
4RADESKA Bober SloveniaSLO88.60
5W+D "WC" ProstejovCZE88.82
6RAFT Team BratislavaSVK89.45
7GIMPEX SloveniaSLO90.40
8HAJCI A spol. PrahaCZE91.26
9CUNOVO ASVK91.73
10RSKO JihlavaCZE92.23
11W+D "00" ProstejovCZE92.44
12DUKLA TrencinSVK92.63
13TEMELIN MohykanCZE92.80
14RAFT KosiceSVK92.92
15IUVENTA A BratislavaSVK94.18
16LUNETIC BratislavaSVK94.58
17RAFT Team SaliceITA95.53
18AUREUS TrencinSVK96.68
19KV KapliceCZE97.08
20CUNOVO B WarriorsSVK97.90
21KV 125/132 PrahaCZE98.11
22SK ZIAR N/H ASVK98.49
23SIMON 01 SP PyselyCZE99.41
24SALA ASVK99.62
25KOUNICECZE99.66
26DUNAJCIK BratislavaSVK99.96
27RK Acado TaborCZE100.33
28RAFT And Roll HungariaHUN101.74
29IUVENTA B BratislavaSVK101.83
30SK ZIAR N/H BSVK101.88
31FERNET BratislavaSVK101.93
32LAHKE Fecko BratislavaSVK104.42
33SANDBERG A KolinCZE106.16
34RAFT Team TrencinSVK107.15
35TEMELIN TAZCZE107.16
36RAFTING Team DenmarkDEN108.52
37SALA BSVK110.76
38TURIST Klub FilozofSVK111.00
39VK HRON KalnaSVK114.86
40SUMEC Nove ZamkySVK118.31

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubNat.Čas
1GERONIMO Women BratislavaSVK95.24
2JEZINKY Raft Troja PrahaCZE96.65
3MISTRAL BratislavaSVK98.04
4W+D Tygrici ProstejovCZE98.22
5KV ZamberkCZE102.73
6GEORGIA KOALY PrahaCZE105.27
7IUVENTA BratislavaSVK109.28
8FORTUNA BratislavaSVK113.79
9SK ZSNP Ziar nad HronomSVK120.24
10CUNOVO B WarriorsSVK134.50

Hore

Šprint R4 Muži

PoradieKlubNat.Run 1Run 2Celk. čas
1W+D "WC" ProstejovCZE81.6084.97166.57
2CVOK PardubiceCZE83.1684.47167.63
3RK Bober Radewska SloveniaSLO83.7085.61169.31
4W+D "00" ProstejovCZE84.6586.09170.74
5RK Adaco A TaborCZE86.6385.99172.62
6RK Troja PrahaCZE86.2787.03173.30
7CUNOVO ASVK87.5186.93174.44
8HAJCI A spol PrahaCZE87.6989.45177.14
9JEZEK Team JihlavaCZE90.4088.18178.58
10GEORGIA PrahaCZE90.9890.67181.65
11W+D 2 ProstejovCZE93.0389.19182.22
12KOUNICE BCZE92.6589.66182.31
13KOSICKY Raftovy klubSVK96.9386.07183.00
14TEMELIN MohykanCZE93.1490.42183.56
15RK Adaco XXL TaborCZE93.5391.60185.13
16KV ZamberkCZE97.9088.22186.12
17DIVOSI Kaplice BCZE94.7592.64187.39
18KV 125 Praha BCZE90.9298.08189.00
19KV 125/132 PrahaCZE93.0697.88190.94
20TEMELIN TAZCZE96.8994.96191.85
21DKV Market PrahaCZE97.2099.78196.98
22SIMON 01 SP PyselyCZE98.87101.26200.13
23MOBITEL LB Leasing SloveniaSLO94.24106.50200.74
24SANDBERG A KolinCZE104.3996.64201.03
25RK Adaco Tabor XCZCZE102.3099.38201.68
26RK Gimpex SloveniaSLO114.5288.69203.21
27KV Otava StrakoniceCZE107.7195.67203.38
28AUREUS TrencinSVK105.57101.44207.01
29KOSICKY Raftovy klub BSVK103.16115.78218.94
30LAHKE Fecko BratislavaSVK114.93114.95229.88
31RAFTING Team DenmarkDEN115.42115.61231.03
32SK ZIAR N/H ASVK138.05104.05242.10

Hore

Šprint R4 Ženy

PoradieKlubNat.Run 1Run 2Celk. čas
1JEZINKY PrahaCZE91.3493.47184.81
2GERONIMO Women BratislavaSVK92.7893.52186.30
3W+D Tygrici ProstejovCZE95.7691.34187.10
4W+D "Rybicky" ProstejovCZE94.9095.87190.77
5GEORGIA KOALY PrahaCZE100.1098.10198.20
6SK ZIAR N/H ASVK105.63133.69239.32
7RK FORTUNA BratislavaSVK130.12115.77245.89
-KV ZamberkCZE---

Hore

Šprint R2

PoradieKlubNat.Čas
1KOSICKY Raftovy klubSVK90.40
2W+D "A" ProstejovCZE90.43
3TROJA PrahaCZE93.94
4INTER-FOTOLAB II BratislavaSVK98.87
5INTER-FOTOLAB I BratislavaSVK100.09
6KVS FERNET Team BratislavaSVK101.10
7DKV Market PrahaCZE101.42
8AUREUS TN ISVK105.33
9SUMEC Nove ZamkySVK120.92
10AUREUS TN IISVK121.89
11RAFTING Team DenmarkDEN131.43
-AUREUS TN IIISVKNO START
-KOSICKY Raftovy klub BSVKNO START

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1CVOK PardubiceCZE10158.60
2RK Troja PrahaCZE20164.62
3W+D "WC" ProstejovCZE25173.43
4RAFT Team BratislavaSVK25178.22
5RADESKA Bober SloveniaSLO30179.08
6RSKO JihlavaCZE20180.99
7W+D "00" ProstejovCZE30186.09
8HAJCI A spol. PrahaCZE30187.92
9LUNETIC BratislavaSVK40216.52
10KOUNICECZE45227.40
11CUNOVO ASVK75239.40
12IUVENTA A BratislavaSVK95256.05
13GIMPEX SloveniaSLO85258.66
14ANDALEX BratislavaSVK120259.88
15KV 125/132 PrahaCZE95269.44
16RAFT KosiceSVK130274.78
17TEMELIN MohykanCZE80293.01
18AUREUS TrencinSVK135297.09
19RK Acado TaborCZE135298.66
20CUNOVO B WarriorsSVK130301.19
21RAFT Team SaliceITA120308.55
22SALA ASVK130323.78
23SANDBERG A KolinCZE135330.52
24KV KapliceCZE180340.60
25LAHKE Fecko BratislavaSVK140347.49
26SIMON 01 SP PyselyCZE95359.18
27DUKLA TrencinSVK190359.92
28IUVENTA B BratislavaSVK225381.30
29RAFT Team TrencinSVK185383.01
30ZIAR N/H BSVK235393.78
31TURIST Klub FilozofSVK225398.93
32ZIAR N/H ASVK280414.90
33RAFTING Team DenmarkDEN225416.61
34TEMELIN TAZCZE265422.51
35FERNET BratislavaSVK240426.99
36SALA BSVK275448.72
37RAFT And Roll HungariaHUN235508.78
38SUMEC Nove ZamkySVK370548.84
39DUNAJCIK BratislavaSVK420568.34
40VK HRON KalnaSVK420631.20

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1GERONIMO Women BratislavaSVK35216.10
2MISTRAL BratislavaSVK130304.74
3W+D Tygrici ProstejovCZE135315.94
4JEZINKY Raft Troja PrahaCZE170339.25
5IUVENTA BratislavaSVK150343.34
6GEORGIA KOALY PrahaCZE180394.29
7KV ZamberkCZE240428.34
8CUNOVO B WarriorsSVK325467.02
9SK ZSNP Ziar nad HronomSVK330507.29
10FORTUNA BratislavaSVK420596.42

Hore

Slalom R4 Muži

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1CVOK PardubiceCZE5139.13
2W+D "WC" ProstejovCZE15149.45
3RK Adaco XXL TaborCZE10156.43
4RK Troja PrahaCZE20157.31
5GEORGIA PrahaCZE15163.05
6HAJCI A spol PrahaCZE25169.19
7KOUNICE BCZE10171.22
8JEZEK Team JihlavaCZE25171.56
9TEMELIN MohykanCZE15171.93
10W+D 2 ProstejovCZE30173.64
11RK Adaco A TaborCZE15185.82
12W+D "00" ProstejovCZE35188.93
13RK Bober Radewska SloveniaSLO70209.46
14DIVOSI Kaplice BCZE85242.46
15KV 125/132 PrahaCZE85257.81
16KV 125 Praha BCZE80260.00
17KV ZamberkCZE70261.47
18RK Gimpex SloveniaSLO90 269.92
19KOSICKY Raftovy klubSVK85269.94
20SIMON 01 SP PyselyCZE75274.66
21MOBITEL LB Leasing SloveniaSLO125307.18
22SANDBERG A KolinCZE135317.03
23KOSICKY Raftovy klub BSVK125317.25
24CUNOVO ASVK170330.09
25KV Otava StrakoniceCZE170338.83
26DKV Market PrahaCZE175355.67
27LAHKE Fecko BratislavaSVK165358.52
28AUREUS TrencinSVK220380.10
29TEMELIN TAZCZE220410.90
30ZIAR N/H ASVK275464.38
31RAFTING Team DenmarkDEN320595.96
-RK Adaco Tabor XCZCZENO START

Hore

Slalom R4 Ženy

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1JEZINKY PrahaCZE30188.44
2W+D Tygrici ProstejovCZE25226.61
3KV ZamberkCZE70263.22
4W+D "Rybicky" ProstejovCZE130314.92
5GERONIMO Women BratislavaSVK165362.43
6ZIAR N/H ASVK280452.07
7GEORGIA KOALY PrahaCZE260486.87
-RK FORTUNA BratislavaSVKNO START

Hore

Slalom R2

PoradieKlubNat.Trestné sek.Celk. čas
1W+D "A" ProstejovCZE25186.73
2KVS FERNET Team BratislavaSVK55236.58
3TROJA PrahaCZE105238.16
4INTER-FOTOLAB I BratislavaSVK120265.93
5KOSICKY Raftovy klubSVK115277.12
6INTER-FOTOLAB II BratislavaSVK260381.35
7RAFTING Team DenmarkDEN265428.21
8AUREUS TN IIISVK115437.53
-DKV Market PrahaCZECAPSIZED
-AUREUS TN IISVKCAPSIZED
-KOSICKY Raftovy klub BSVKCAPSIZED
-SUMEC Nove ZamkySVKCAPSIZED
-AUREUS TN ISVKNO START

Hore

Riaditeľ pretekov – Igor Bielčik
Hlavný rozhodca – Libor Fingerland