Späť

2. kolo Smädný Mních Raft Cup 2001
02-03.06.01 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieKlubČasRozdiel
1ANDALEX KLAUSTRAC80.14-
2Raft Team BA83.70+3.56
3Dukla Trencin84.30+4.16
4IUVENTA A85.43+5.29
5CUNOVO A86.33+6.19
6Kosicky Raftovy klub86.56+6.42
7LUNETIC86.83+6.69
8SALA A89.10+8.96
9IUVENTA B93.02+12.88
10MAZURKO93.68+13.54
11FERNET Bratislava93.69+13.55
12RAFT Team Trencin95.78+15.64
13DUNAJCIK96.37+16.23
14Cunovo B Warriors96.92+16.78
15ZIAR Nad Hronom A98.84+18.70
16TURIST Klub Filozof99.00+18.86
17LAHKE Fecko99.10+18.96
18GERONIMO99.58+19.44
19Ziar Nad Hronom B99.98+19.84
20SALATI100.51+20.37
21HRON Kalna106.07+25.93
22SALA B108.22+28.08

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieKlubČasRozdiel
1GERONIMO85.94-
2MISTRAL93.83+7.89
3IUVENTA99.15+13.21
4FORTUNA100.49+14.55
5CUNOVO104.49+39.93
6ZIAR Nad Hronom125.87+39.93

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieKlubTrestné sek.Celk. časRozdiel
1RAFT Team BA10140.16-
2ANDALEX15145.92+5.76
3IUVENTA A15160.63+20.47
4CUNOVO A20165.00+24.84
5KOSICKY Raftovy klub25180.21+40.76
6DUKLA Trencin30180.92+40.76
7LUNETIC75227.23+87.07
8SALA A85251.66+111.50
9IUVENTA B95260.97+120.81
10SALA B85262.08+121.92
11GERONIMO130282.17+142.01
12LAHKE Fecko125307.81+167.65
13HRON Kalna140309.86+169.70
14ZIAR N/H A125312.94+172.78
15RAFT Team Trencin125321.71+181.55
16FERNET BA185348.20+208.04
17MAZURKO190368.66+228.50
18DUNAJCIK225380.62+240.46
19ZIAR N/H B270397.15+256.99
20CUNOVO B Warriors230438.24+298.08
21SALATI330453.95+313.79

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieKlubTrestné sek.Celk. časRozdiel
1GERONIMO10163.35-
2MISTRAL90284.73+121.38
3IUVENTA170353.38+190.03
4FORTUNA230360.52+197.17
5CUNOVO280389.18+225.83
-ZIAR N/H-NO START-

Hore

Šprint R2

PoradieKlubČasRozdiel
1KOSICKY Raftovy klub89.60-
2INTER-FOTOLAB II92.50+2.90
3INTER-FOTOLAB I92.54+2.94
4IUVENTA96.41+6.81
5ANDALEX A97.04+7.44
6RAFT Kosice B97.49+7.89
7ANDALEX B99.38+9.78
-INTER RaftNO START-

Hore

Slalom R2

PoradieKlubTrestné sek.Celk. časRozdiel
1KOSICKY Raftovy klub0130.89-
2ANDALEX A5167.27+36.38
3INTER-FOTOLAB II165266.52+135.63
4IUVENTA115268.12+137.23
5INTER-FOTOLAB I165283.21+152.32
6RAFT Kosice B210324.73+193.84
7INTER Raft400540.48+409.59
-ANDALEX B-NO START-

Hore

Riaditeľ Pretekov - Igor Bielčik
Hlavný Rozhodca - Juraj Žídek