Späť

Výsledky medzinárodého preteku vo vodáckom viacboji 2003
21.-22.06. - Starý Dunaj

Štart.
Číslo
KlubPlaváreňZjazdSlalomŠprintBODY
spolu
PORADIE
Muži P5
3KV Starý Kolín AŠOLAR Vladimír03:16,30:26:4501:03,6601:43,609121
2KV KarvináŠPAŇHEL Jan03:40,20:27:0201:01,8601:48,198062
8Hazard teamKYTKA Jozef02:45,70:29:1701:03,8901:48,007003
5KV Starý Kolín BPÁNEK Vítězslav03:59,00:27:1101:08,8501:47,886754
7KVŠ ZvolenĎURKOVIČ Michal03:36,40:28:4901:14,6401:49,166045
6IUVENTA BratislavaSTASZ Martin03:00,30:29:4701:13,7001:54,265606
9MŠK Žiar n/HronomDRBLÍK Peter03:38,40:30:3601:08,6601:56,415497
4KV CvrčoviceFILINSKÝ Aleš03:46,10:29:2701:20,2301:54,205308
1Delfín Horné SrnieTURÁK Michal03:46,00:31:5801:27,4301:50,324949
Kadeti P5
18Neptun ŘevniceVÁŇA Lukáš03:52,20:27:0001:04,1301:49,549651
15Kotva PlzeňVACEK Jiří03:40,40:28:3401:06,5401:51,827682
13VS Náchod-BodlinkaMŇUK Václav03:28,10:28:3701:11,0101:57,226883
14KV CvrčoviceMARKO Lukáš03:57,50:30:3701:05,8801:53,076644
19VS SOBĚŠOVICENOVÁK Martin04:06,80:29:3001:14,9701:58,735936
21KV KarvináHOLÍK Jiří04:12,30:30:3101:09,9902:00,355855
11Delfín Horné SrnieJACKOVIČ Peter03:53,30:32:0601:22,6601:53,105617
12KVŠ ZvolenBENKO Matej03:39,40:32:3701:36,8101:58,945188
16KVaR Plavecký ŠtvrtokGROBÁR Lukáš04:17,30:34:5901:31,1702:08,944679
17Delfín Horné SrnieBOBOT Jozef04:29,30:33:5401:34,6902:09,2946110
20ŠŠS ZŠ Sekier,ZvolenTATAY Július04:55,40:39:0901:49,6602:10,6341011
Ženy P5
27KV Starý KolínMELICHAROVÁ Barbora04:20,70:29:0801:19,7801:59,9410001
25KV Čochtan PlzeňZÍKOVÁ Michaela04:40,70:32:2801:28,2102:05,667922
26MŠK Žiar n/HronomŠUCHOVÁ Andrea04:32,70:34:5501:32,0202:06,857283
Kadetky P5
31VS Náchod AFRANCOVÁ Kateřina04:10,30:31:2901:20,1302:05,7010001
36VS Náchod-BodlinkaKUPKOVÁ Jana04:14,10:33:0501:29,3402:08,107392
37Neptun ŘevniceVAŠKOVICOVÁ Johana05:32,50:37:4401:21,6402:06,666963
32KVŠ ZvolenKADAŠOVÁ Andrea04:40,40:36:0001:40,0702:08,946634
34Delfín Horné SrnieŠPIRKOVÁ Petronela04:48,30:38:0701:29,3302:18,706205
35MŠK Žiar n/HronomBARTOŠÍKOVÁ Terézia04:15,30:37:4102:33,1402:23,636066
33ŠŠS ZŠ Sekier,ZvolenVELIČOVÁ Martina06:24,80:47:1002:54,0902:22,265367
Žiaci P5
41VS Náchod APETŘINA Michal04:31,60:33:1601:25,6202:04,708881
49KV KarvináFRIEDL Tibor04:56,10:33:4401:15,7602:08,418202
45VS Náchod BČERNÍK Jiří03:49,80:35:0201:26,1402:08,297433
48Kotva PlzeňZÝKOVÁ Barbora04:18,00:37:0401:16,5002:10,827104
42KV CvrčoviceŘEHULKA Pavel04:45,50:37:2301:34,1102:29,575915
50Delfín Horné SrnieHARVAN Andrej04:58,00:39:1201:42,9902:21,055566
46KVŠ ZvolenBENKO Jakub04:47,40:39:2701:39,4002:24,735527
43KVŠ ZvolenLIKAVČANOVÁ Lucia05:48,30:44:0001:45,1502:33,104858
44Delfín Horné SrnieŠVAJLENINOVÁ Zuzana06:17,40:41:5502:07,2802:37,324739
47MŠK Žiar n/HronomPETRUŠOVÁ Petra05:39,20:50:4303:01,4802:36,1945210
Dospelí C2
52KVŠ ZvolenPORUBSKÝ, SLANČÍK01:11,30:27:2400:57,8902:05,0310001
53MŠK Žiar n/HronomDRBLÍK, LUKÁČ01:32,30:31:0401:15,4402:09,637552
54Tempo HliníkVIDA, KACZ01:21,70:36:5001:26,9502:08,007083
51RAPRAKAN ZvolenPOLÁK, SITÁR01:19,90:35:1701:30,6702:09,797074
Mládež C2
58VK Hron Kalná n/HMIŠKOVIČ, MIŠKOVIČ01:21,30:31:3101:13,9002:05,918601
57MŠK Žiar n/HronomGÁFRIK, TÓTH01:28,00:30:2901:20,7502:07,708562
56VK Hron Kalná n/HKAŠIAR, ALFOLDI01:52,50:36:1601:08,0102:18,447693
55AQUA Kysucké N MTLACH, HRUBÝ01:34,00:32:1201:21,6402:09,326854

Hlavná rozhodkyňa - Marta Rašovská
Riaditeľ preteku - Igor Fingerland

Detailnejšie výsledky na stiahnutie