Späť

Výsledky III.kola M SR vo vodáckom viacboji 2003
6.-7. sept. - Hron (Môťovská priehrada)

Por.Klub - MenoPlávanieStrelnicaZjazdŠprintSlalomBODY
spolu
MUŽI P5
1MŠK Žiar n/HronomDRBLÍK Peter0:09:49,970:30,000:49:10,380:01:30,390:01:17,08240
ŽENY P5
1MŠK Žiar n/Hronom ALUKÁČOVÁ Viera0:04:19,000:30,000:47:36,000:01:34,900:01:42,70280
2MŠK Žiar n/Hronom BRIŠŇOVSKÁ Andrea0:04:41,9001:00,000:57:00,000:01:47,080:02:11,49240
DORASTENCI P5
1KVŠ ZvolenĎURKOVIČ Michal0:09:02,310:30,000:46:22,000:01:21,660:01:12,93304
2VK Iuventa BratislavaSTASZ Martin0:07:31,5502:30,000:48:50,000:01:27,020:01:11,93288
3Delfín Horné SrnieJACKOVIČ Peter0:12:01,0707:00,000:57:05,000:01:22,360:01:23,15248
DORASTENKY P5
1MŠK Žiar n/HronomBARTOŠÍKOVÁ Terézia0:00:00,0001:00,000:50:25,000:01:45,250:01:48,41216
STARŠÍ ŽIACI P5
1KVŠ ZvolenBENKO Matej0:03:53,930:00,000:37:09,000:01:28,220:01:19,88360
2Delfín Horné SrnieBOBOT Jozef0:04:29,6301:00,000:42:22,000:01:31,430:01:27,80308
3ŠŠS ZŠ ZvolenTATAY Július0:04:48,4903:00,000:42:30,000:01:32,430:01:26,65288
4KVR Plav.ŠtvrtokMARTINOVIČ Milan0:04:33,280:30,000:46:21,000:01:36,020:01:30,80244
STARŠIE ŽIAČKY P5
1KVŠ ZvolenKADAŠOVÁ Andrea0:04:52,420:00,000:40:33,000:01:37,710:01:31,34360
2Delfín Horné Srnie AŠPIRKOVÁ Petronela0:04:59,750:00,000:43:08,000:01:39,570:01:34,91304
3ŠŠS ZŠ ZvolenVELIČOVÁ Martina0:05:46,6701:00,000:42:46,000:01:41,390:01:37,82296
4Delfín Horné Srnie BČULENOVÁ Kristína0:05:58,4502:00,000:50:23,000:01:49,550:01:43,47240
MLADŠÍ ŽIACI P5
1KVŠ Zvolen ABENKO Jakub0:04:33,210:00,000:42:30,000:01:42,400:01:23,82280
2ŠŠS ZŠ ZvolenRAJČAN Jakub0:00:00,0001:30,000:55:11,000:02:06,910:02:01,09216
MLADŠIE ŽIAČKY P5
1KVŠ ZvolenLIKAVČANOVÁ Lucia0:05:18,2902:30,000:50:36,000:01:47,590:01:41,66320
2MŠK Žiar n/Hronom APETRUŠOVÁ Petra0:05:35,0101:00,000:55:41,000:02:01,500:02:17,86280
3MŠK Žiar n/Hronom BBILICKÁ Anna0:06:23,6101:00,001:08:53,000:02:15,190:03:48,27240
DOSPELÍ C2
1KVŠ ZvolenPorubský - Slančík0:00:00,0001:00,000:45:49,000:01:23,330:01:03,37324
2MŠK Žiar n/Hr. ADrblík - Lukáč (Šuch)0:03:44,650:00,000:52:05,000:01:36,220:01:13,50320
3MŠK Žiar n/Hr.Šimič - Kolorédy0:03:29,230:00,001:04:05,000:01:36,830:01:15,76272
4Tempo HliníkVida - Puliš0:05:07,980:00,000:54:34,000:01:42,360:00:00,00188
MLÁDEŽ C2
1VK Hron KalnáMiškovič - Miškovič0:01:15,710:00,000:38:54,000:01:27,060:01:07,06380
2ŠK ZSNP ŽiarTóth - Mŕtvik (Gáfrik)0:01:34,270:00,000:38:28,000:01:30,340:01:08,95372
3VK Hron Kalná n/HKAŠIAR - ALFOLDI0:01:54,3502:30,000:46:43,000:01:41,090:01:12,82312
4Aqua team KNMHrubý - Tlach0:01:46,0801:00,000:46:47,000:01:42,470:01:32,60280
5KVR Plav.ŠtvrtokGrobár - Hrica0:01:15,2404:00,000:48:07,000:01:47,800:01:41,47256

Hlavná rozhodkyňa - Gabriel Matkovič
Riaditeľ preteku - Ing. Emil Rajčan