Späť

Výsledky II.kola M SR vo vodáckom viacboji 2003
21.-22.06. - Starý Dunaj

Štart.
Číslo
KlubPlaváreňZjazdSlalomŠprintBODY
spolu
PORADIE
Muži P5
8Hazard teamKYTKA Jozef02:45,70:29:1701:03,8901:48,003201
9MŠK Žiar n/HronomDRBLÍK Peter03:38,40:30:3601:08,6601:56,412722
1Delfín Horné SrnieTURÁK Michal03:46,00:31:5801:27,4301:50,322483
4KV CvrčoviceFILINSKÝ Aleš03:46,10:29:2701:20,2301:54,20  
Ženy P5
26MŠK Žiar n/HronomŠUCHOVÁ Andrea04:32,70:34:5501:32,0202:06,852401
Dorci P5
7KVŠ ZvolenĎURKOVIČ Michal03:36,40:28:4901:14,6401:49,163441
6IUVENTA BratislavaSTASZ Martin03:00,30:29:4701:13,7001:54,263282
11Delfín Horné SrnieJACKOVIČ Peter03:53,30:32:0601:22,6601:53,102883
16KVaR Plavecký ŠtvrtokGROBÁR Lukáš04:17,30:34:5901:31,1702:08,942404
Dorky P5
35MŠK Žiar n/HronomBARTOŠÍKOVÁ Terézia04:15,30:37:4102:33,1402:23,632401
St. žiaci P5
12KVŠ ZvolenBENKO Matej03:39,40:32:3701:36,8101:58,943881
17Delfín Horné SrnieBOBOT Jozef04:29,30:33:5401:34,6902:09,293722
20ŠŠS ZŠ Sekier,ZvolenTATAY Július04:55,40:39:0901:49,6602:10,633083
50Delfín Horné SrnieHARVAN Andrej04:58,00:39:1201:42,9902:21,052924
44Delfín Horné SrnieŠVAJLENINOVÁ Zuzana06:17,40:41:5502:07,2802:37,322405
St. žiačky P5
32KVŠ ZvolenKADAŠOVÁ Andrea04:40,40:36:0001:40,0702:08,943081
34Delfín Horné SrnieŠPIRKOVÁ Petronela04:48,30:38:0701:29,3302:18,702922
33ŠŠS ZŠ Sekier,ZvolenVELIČOVÁ Martina06:24,80:47:1002:54,0902:22,262403
Ml. žiaci P5
46KVŠ ZvolenBENKO Jakub04:47,40:39:2701:39,4002:24,732401
Ml. žiačky P5
43KVŠ ZvolenLIKAVČANOVÁ Lucia05:48,30:44:0001:45,1502:33,102761
47MŠK Žiar n/HronomPETRUŠOVÁ Petra05:39,20:50:4303:01,4802:36,192442
Dospelí C2
52KVŠ ZvolenPORUBSKÝ, SLANČÍK01:11,30:27:2400:57,8902:05,033601
53MŠK Žiar n/HronomDRBLÍK, LUKÁČ01:32,30:31:0401:15,4402:09,633042
54Tempo HliníkVIDA, KACZ01:21,70:36:5001:26,9502:08,002723
51RAPRAKAN ZvolenPOLÁK, SITÁR01:19,90:35:1701:30,6702:09,792644
Mládež C2
58VK Hron Kalná n/HMIŠKOVIČ, MIŠKOVIČ01:21,30:31:3101:13,9002:05,916041
56VK Hron Kalná n/HKAŠIAR, ALFOLDI01:52,50:36:1601:08,0102:18,445802
57MŠK Žiar n/HronomGÁFRIK, TÓTH01:28,00:30:2901:20,7502:07,705523
55AQUA Kysucké N MTLACH, HRUBÝ01:34,00:32:1201:21,6402:09,324494

Hlavná rozhodkyňa - Marta Rašovská
Riaditeľ preteku - Igor Fingerland

Detailnejšie výsledky na stiahnutie