Späť

Výsledky I.kola M SR vo vodáckom viacboji
24.-25.5.2003 Hliník nad Hronom

Muži P5
Por.Št.čKlubPlávanieStrelnicaZjazdŠprintSlalomCelk. body
231MŠK Žiar nad Hronom0:08:27,870:00:30,001:02:15,000:01:45,000:02:40,00256
132Hazard team Bratislava0:06:46,030:00:30,001:02:29,000:01:41,000:02:22,00264
ŽENY P5
133MŠK Žiar nad Hronom0:04:18,970:02:00,001:13:24,000:02:00,000:03:56,00240
DORASTENCI P5
134VK Iuventa Bratislava0:07:15,280:00:00,001:01:49,000:01:45,000:02:20,00320
335Delfín Horné Srnie0:10:57,780:05:00,001:11:37,000:01:50,000:02:35,00240
236KVŠ Zvolen0:08:30,540:04:30,001:07:46,000:01:50,000:02:27,00272
STARŠÍ ŽIACI P5
137KVŠ Zvolen0:03:39,990:00:00,001:01:00,000:01:48,000:02:43,00340
238Delfín Horné Srnie0:04:12,440:01:00,001:05:36,000:01:47,000:02:42,00340
439ŠŠS ZŠ Zvolen0:05:05,660:02:00,001:14:28,000:02:07,000:07:56,00240
340KVR Plav.Štvrtok0:04:20,760:00:30,001:07:54,000:01:55,000:03:04,00280
STARŠIE ŽIAČKY P5
341Delfín Horné Srnie A0:04:36,290:01:30,001:12:05,000:02:09,000:05:36,00336
142KVŠ Zvolen0:04:45,070:00:00,001:05:38,000:02:00,000:03:48,00380
243MŠK Žiar nad Hronom0:04:26,810:00:30,001:12:38,000:02:11,000:03:47,00352
444ŠŠS ZŠ Zvolenneštartoval0:02:30,001:16:27,000:02:18,000:05:29,00248
545Delfín Horné Srnie B0:05:38,050:01:00,001:13:21,00neštartovalneštartoval140
MLADŠÍ ŽIACI P5
346ŠŠS ZŠ Zvolen0:05:59,990:03:00,001:29:27,000:02:18,000:08:17,00240
147KVŠ Zvolen0:05:23,190:01:30,001:14:04,000:02:03,000:03:24,00316
248Delfín Horné Srnie0:05:07,450:02:30,001:14:33,000:02:04,000:03:50,00284
MLADŠIE ŽIAČKY P5
149KVŠ Zvolen0:05:33,370:02:00,001:14:23,000:02:06,000:03:58,00276
250MŠK Žiar nad Hronom0:05:24,630:01:30,001:27:43,000:02:31,000:04:37,00244
DOSPELÍ C2
521Puliš-Tonhauzer
Tempo Hliník
0:03:48,180:00:30,001:09:57,000:01:58,000:02:54,00360
422Vida-Rajnoha
Tempo Hliník
0:04:04,890:00:00,001:05:26,000:01:58,000:03:03,00380
623Vulgán-Galko
Delfín H.Srnie
0:04:20,730:03:00,001:10:08,00neštartoval0:04:39,00204
724Polák-Sitár
Raprakan Zvolen
0:03:13,560:00:00,001:08:55,00neštartovalneštartoval168
125Porubský-Slančík
KVŠ Zvolen
0:02:54,470:00:00,000:56:49,000:01:45,000:02:20,00516
326Drblík-Šuch
MŠK Žiar n/Hr.
0:03:04,980:00:30,001:06:16,000:01:56,000:02:46,00428
228Smutek-Hybský
KVŠ Zvolen
0:03:40,040:01:30,001:05:00,000:01:54,000:02:57,00440
MLÁDEŽ C2
127Miškovič-Miškovič
VK Hron Kalná
0:01:19,070:00:00,000:59:59,000:01:54,000:02:48,00300
229Hrubý-Tlach
Aqua team KNM
0:01:35,810:01:00,001:04:39,000:01:51,000:02:57,00272
330Gáfrik-Tóth
ŠK ZSNP Žiar
0:01:29,500:00:00,001:06:59,000:02:02,000:02:43,00268

Detailnejšie výsledky na stiahnutie