Späť

IV. kolo M-SR v raftingu 2007
15.9 2007 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
125RK FORTUNA Bratisla72.24072.241146.7100.00
74.47074.475
226HAZARD TEAM Bratisla74.74074.743147.75+01.04
73.01073.012
323TATRAN Bratisla74.60074.602148.53+01.82
73.93073.934
424RT CABANOS Bratisla75.27075.274148.58+01.87
73.31073.313
522TERRA WAG Ša3a76.61076.615148.97+02.26
72.36072.361
627MUTTON-B TEAM L.Mikula76.85076.856152.75+06.04
75.90075.907
721MAZURKO Bratisla78.39078.397153.35+06.64
74.96074.966
817AUREUS Treneín79.54079.548160.00+13.29
80.46080.4610
919LUNOCHOD Slovensk83.02083.0210162.40+15.69
79.38079.388
1020INTER RAFT Bratisla81.49081.499162.84+16.13
81.35081.3511
1114MISTRAL AIR SLOVAKIA JUNIOR Slovensk92.89092.8912172.65+25.94
79.76079.769
1218IUVENTA DEVILS Bratisla84.43084.4311174.65+27.94
90.22090.2212

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
17MISTRAL AIR SLOVAKIA Slovensk78.90078.901159.4900.00
80.59080.591
26IUVENTA KIDS Slovensk92.79092.792177.53+18.04
84.74084.742
35I.R. TAI FUN I Slovensk97.66097.663189.09+29.60
91.43091.433
43MŠK ŽIAR NAD HRONOM Slovensk102.960102.964202.24+42.75
99.28099.284

Hore

Šprint R4 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
126HAZARD TEAM Bratisla76.62076.622150.8700.00
74.25074.251
223TATRAN Bratisla78.12078.123153.85+02.98
75.73075.732
324RT CABANOS Bratisla75.30075.301156.18+05.31
80.88080.884
419LUNOCHOD Slovensk78.21078.214162.45+11.58
84.24084.246
522TERRA WAG Ša3a85.86085.867164.21+13.34
78.35078.353
618IUVENTA DEVILS Bratisla86.88086.888176.40+25.53
89.52089.528
720INTER RAFT Bratisla96.81096.8112178.10+27.23
81.29081.295
814MISTRAL AIR SLOVAKIA JUNIOR Slovensk89.79089.799179.79+28.92
90.00090.009
915AIR TEAM Slovensk90.62090.6210186.54+35.67
95.92095.9210
1016LUNOCHOD FEI STU Bratisla100.860100.8613189.14+38.27
88.28088.287
1117AUREUS Treneín83.01083.015196.13+45.26
113.120113.1213
1228HUJSA TIM Bratisla101.480101.4814201.44+50.57
99.96099.9611
1312ŠK ŽIAR N. HRONOM Slovensk94.24094.2411201.69+50.82
107.450107.4512
21MAZURKO Bratisla85.11085.116
DNS

Hore

Šprint R4 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
17MISTRAL AIR SLOVAKIA Slovensk84.85084.851167.9600.00
83.11083.111
21I.R. TAI FUN III Slovensk90.95090.952183.38+15.42
92.43092.432
36IUVENTA KIDS Slovensk99.11099.114197.20+29.24
98.09098.093
45I.R. TAI FUN I Slovensk95.84095.843215.69+47.73
119.850119.854

Hore

Slalom R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
121MAZURKO Bratisla144.2620164.262152.3600.00
142.3610152.361
226HAZARD TEAM Bratisla149.0415164.041164.04+11.68
154.6655209.664
324RT CABANOS Bratisla151.1715166.173166.17+13.81
155.8215170.822
425RK FORTUNA Bratisla163.3610173.364173.36+21.00
157.7565222.755
523TATRAN Bratisla165.2425190.245190.24+37.88
156.83145301.838
622TERRA WAG Ša3a161.92130291.928198.39+46.03
168.3930198.393
714MISTRAL AIR SLOVAKIA JUNIOR Slovensk181.8745226.876226.87+74.51
176.7080256.707
827MUTTON-B TEAM L.Mikula161.62120281.627246.20+93.84
166.2080246.206
919LUNOCHOD Slovensk207.1690297.169297.16+144.80
147.79180327.7910
1018IUVENTA DEVILS Bratisla170.27235405.2711314.38+162.02
174.38140314.389
1120INTER RAFT Bratisla160.84305465.8412400.57+248.21
170.57230400.5711
1217AUREUS Treneín189.07215404.0710404.07+251.71
170.05280450.0512
15AIR TEAM SlovenskDNS
DNS
16LUNOCHOD FEI STU BratislaDNS
DNS

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
17MISTRAL AIR SLOVAKIA Slovensk176.7980256.791196.4800.00
176.4820196.481
26IUVENTA KIDS Slovensk164.59230394.593239.10+42.62
194.1045239.102
35I.R. TAI FUN I Slovensk167.55185352.552352.55+156.07
154.22275429.223
43MŠK ŽIAR NAD HRONOM Slovensk127.90415542.904542.90+346.42
144.68415559.684
4I.R. TAI FUN II SlovenskDNS
DNS
2MISTRAL AIR SLOVAKIA JUNIOR SlovenskDNS
DNS

Hore

Slalom R4 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
126HAZARD TEAM Bratisla155.9630185.963161.4600.00
146.4615161.461
221MAZURKO Bratisla152.6320172.631172.63+11.17
164.2925189.292
324RT CABANOS Bratisla166.4315181.432181.43+19.97
215.46100315.469
423TATRAN Bratisla153.70125278.707192.82+31.36
172.8220192.823
522TERRA WAG Ša3a180.1440220.144220.14+58.68
172.86115287.867
619LUNOCHOD Slovensk178.75130308.759230.42+68.96
190.4240230.424
720INTER RAFT Bratisla174.1860234.185234.18+72.72
217.1265282.126
818IUVENTA DEVILS Bratisla186.8790276.876272.28+110.82
192.2880272.285
915AIR TEAM Slovensk193.2990283.298283.29+121.83
148.19225373.1912
1014MISTRAL AIR SLOVAKIA JUNIOR Slovensk250.12225475.1211289.13+127.67
209.1380289.138
1112ŠK ŽIAR N. HRONOM Slovensk179.02260439.0210326.08+164.62
146.08180326.0810
1228HUJSA TIM Bratisla189.69370559.6913351.77+190.31
171.77180351.7711
1317AUREUS Treneín167.72370537.7212387.16+225.70
172.16215387.1613
16LUNOCHOD FEI STU BratislaDNS
DNS
13COCA-COLA BratislaDNS
DNS
11LUNOCHOD EXPERIMENTAL SlovenskDNS
DNS

Hore

Slalom R4 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
17MISTRAL AIR SLOVAKIA Slovensk214.1920234.191234.1900.00
170.7675245.761
26IUVENTA KIDS Slovensk178.55125303.552262.48+28.29
182.4880262.482
31I.R. TAI FUN III Slovensk147.16235382.163344.13+109.94
164.13180344.133
45I.R. TAI FUN I Slovensk192.57270462.574462.57+228.38
139.71370509.714
4I.R. TAI FUN II SlovenskDNS
DNS

Hore


Riaditeľ pretekov - Danka Hujsová
Hlavný rozhodca - Jozef Kytka st.
Staviteľ trate - Ján Novák


Podrobnejšie výsledky nájdeš na www.mates.sk.