Späť

1.kolo Majstrovstiev Slovenska v raftingu pre rok 2007
Liptovský Mikuláš - Váh, 5.-6.5.2007

Šprint R6 Muži

P.Št.č.Posádka1.kolo2.koloLepší čas
114Hazard Team BA78,3678,1278,12
27ŠKP vodné športy DK81,0178,9378,93
313RK Fortuna BA79,0079,9979,00
412Terra Wag Šaľa81,0480,5280,52
511Cabanos BA81,6780,6780,67
610Tatran BA81,6688,8581,66
76Rafting Adventure Team LM84,0083,7983,79
89Mutton Raft Team LM87,4289,1487,42
98Kajmany Šaľa94,0188,2488,24
105VK IUVENTA DEVILS BA97,5992,2092,20

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Št.č.Posádka1.kolo2.koloLepší čas
15MISTRAL AIR SLOVAKIA BA84,3185,4984,31
24VK IUVENTA KIDS BA89,7391,9289,73
32I.R.tai FUN jun. 101,4996,1996,19
41MŠK Žiar n. Hronom131,7599,6899,68

Hore

Šprint R4 Muži

P.Št.č.Posádka1.kolo2.koloLepší čas
114Hazard Team BA80,1379,9279,92
212Terra Wag Šaľa82,1583,9182,15
311Cabanos BA82,6085,6282,60
43Lunochod BA84,5584,2184,21
510Tatran BA89,2885,7985,79
64Inter raft BA86,4886,0286,02
76Rafting Adventure Team LM87,2887,2487,24
88Kajmany Šaľa94,6199,3394,61
97ŠKP vodné športy DK99,7295,5695,56
101MŠK Žiar n. Hronom101,797,4997,49
112Coca Cola Šaľa99,7697,5597,55
125VK IUVENTA DEVILS BA106,36109,68106,36

Hore

Šprint R4 Ženy

P.Št.č.Posádka1.kolo2.koloLepší čas
15MISTRAL AIR SLOVAKIA BA91,8488,0888,08
24VK IUVENTA KIDS BA101,8695,9695,96
32I.R.tai FUN jun. 100,44115,61100,44
43I.R.tai FUN W 126,96114,52114,52

Hore

Slalom R6 Muži

P.Št.č.PosádkaČasTr. bodyCelkový čas
114Hazard Team BA181,2410191,24
211Cabanos BA200,7410210,74
313RK Fortuna BA201,9910211,99
46Rafting Adventure Team LM210,9415225,94
512Terra Wag Šaľa227,9520247,95
610Tatran BA249,2155304,21
79Mutton Raft Team LM210,32105315,32
85VK IUVENTA DEVILS BA219,77115334,77
97ŠKP vodné športy DK218,03120338,03
108Kajmany Šaľa263,93120383,93

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Št.č.PosádkaČasTr. bodyCelkový čas
15MISTRAL AIR SLOVAKIA BA223,550223,55
24VK IUVENTA KIDS BA251,4215266,42
32I.R.TAI FUN BA215,96265480,96
41MŠK Žiar n. Hronom198,77400598,77

Hore

Slalom R4 Muži

P.Št.č.PosádkaČasTr. bodyCelkový čas
114Hazard Team BA190,5510200,55
211Cabanos BA215,3010225,30
312Terra Wag Šaľa220,8010230,80
43Lunochod BA210,9725235,97
54Inter raft BA215,0165280,01
610Tatran BA217,93105322,93
72Coca Cola Šaľa228,46120348,46
87ŠKP vodné športy DK278,7280358,72
98Kajmany Šaľa216,34170386,34
105VK IUVENTA DEVILS BA272,74115387,74
111MŠK Žiar n. Hronom245,02215460,02
 6Rafting Adventure Team LMDNS

Hore

Slalom R4 Ženy

P.Št.č.PosádkaČasTr. bodyCelkový čas
15MISTRAL AIR SLOVAKIA BA218,4715233,47
24VK IUVENTA KIDS BA270,68170440,68
32I.R.TAI FUN BA198,52265463,52
43I.R.TAI FUN W BA195,31270465,31

Hore

Zjazd R6 Muži

Št.č.P.PosádkaČas (min,sek)
141Hazard Team BA49,26
132RK Fortuna BA50,32
73ŠKP vodné športy Dolný Kubín 51,19
114Cabanos BA51,39
125Terra Wag Šaľa 51,40
106Tatran BA52,14
58VK Iuventa Devils BA53,02
87Kajmany Šaľa 53,30
6disk.Rafting Adventure Team Lipt.Mik. 53,07
9disk.Mutton Raft team Liptovský Mik. 54,31

Hore

Zjazd R6 Ženy

Št.č.P.PosádkaČas (min,sek)
51MISTRAL AIR SLOVAKIA BA50,34
42VK IUVENTA KIDS BA51,47
23I.R.tai FUN jun.56,05
14MŠK Žiar n Hr.57,58

Hore

Zjazd R4 Muži

Št.č.P.PosádkaČas (min,sek)
41Inter raft BA50,39
142Hazard Team BA51,06
123Terra Wag Šaľa 51,49
104Tatran BA51,59
35Lunochod BA52,30
26Coca Cola Šaľa 54,54
117Cabanos BA55,09
58VK Iuventa Devils BA56,23
19MŠK Žiar n Hr. 57,58

Hore

Zjazd R4 Ženy

Št.č.P.PosádkaČas (min,sek)
41VK IUVENTA KIDS BA54,29
32I.R.tai FUN W57,28
23I.R.tai FUN jun. 57,35

Hore


Riaditeľ pretekov - Tomáš Lángh
Hlavný rozhodca - Juraj Žídek


Podrobnejšie výsledky na stiahnutie.