Späť

2.kolo Majstrovstiev Slovenska v raftingu pre rok 2006
3.-4.6.2005 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
19HAZARD TEAM Bratislava88.67088.67186.7500.00
86.75086.751
28MAZURKO Bratislava92.04092.04290.57+03.82
90.57090.572
36TERRA WAG Šaľa92.12092.12392.12+05.37
97.60097.607
44CABANOS Bratislava92.79092.79492.79+06.04
94.80094.804
53TATRAN Bratislava93.47093.47593.47+06.72
94.53094.533
67RK FORTUNA Bratislava94.16094.16694.16+07.41
96.86096.866
72INTER - ALEX Bratislava97.58097.58794.82+08.07
94.82094.825
85KAJMANY Šaľa98.45098.45898.45+11.70
102.420102.428
91VVV Bratislava100.550100.559100.55+13.80
110.840110.849

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
124KVR MISTRAL Bratislava95.60095.60195.6000.00
95.60095.601
225RAFT TEAM TROJA Praha108.220108.224101.68+06.08
101.680101.682
323VK IUVENTA Bratislava104.800104.802104.80+09.20
166.510166.515
421INTER WOMEN Bratislava112.230112.235106.79+11.19
106.790106.793
522VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava108.160108.163108.16+12.56
110.320110.324

Hore

Šprint R4 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
135CABANOS Bratislava92.61092.61192.6100.00
95.18095.184
239HAZARD TEAM Bratislava93.72093.72293.29+00.68
93.29093.291
332INTER FOTOLAB Bratislava107.600107.60893.63+01.02
93.63093.632
440RK FORTUNA Bratislava94.96094.96394.74+02.13
94.74094.743
541TATRAN Bratislava99.03099.03496.32+03.71
96.32096.325
642WD HZ Prostejov102.630102.63697.17+04.56
97.17097.176
738TERRA WAG Šaľa102.250102.25598.97+06.36
98.97098.977
836LUNOCHOD Bratislava105.020105.027101.08+08.47
101.080101.088
933RIO GRANUS Slovensko112.270112.2710105.67+13.06
105.670105.679
1037KAJMANY Šaľa110.310110.319105.81+13.20
105.810105.8110
1134AQUA TEAM Kysucké Nové Mesto115.080115.0811115.08+22.47
116.680116.6811

Hore

Šprint R4 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
149KVR MISTRAL Bratislava98.33098.33198.3300.00
98.34098.341
248VK IUVENTA Bratislava106.670106.672101.09+02.76
101.090101.092
350INDIANKY Praha107.460107.463103.77+05.44
103.770103.773
447INTER WOMEN Bratislava114.780114.784114.78+16.45
206.460206.465
546VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava124.550124.555120.21+21.88
120.210120.214

Hore

Slalom R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
19HAZARD TEAM Bratislava117.580117.581117.5800.00
120.825125.821
21RK TROJA Praha145.4715160.472141.15+23.57
126.1515141.152
36TERRA WAG Šaľa157.3015172.304155.36+37.78
135.3620155.363
47RK FORTUNA Bratislava152.91125277.917159.45+41.87
129.4530159.454
54CABANOS Bratislava157.3930187.395162.18+44.60
142.1820162.185
68MAZURKO Bratislava119.7850169.783169.78+52.20
121.4850171.486
73TATRAN Bratislava165.82105270.826216.81+99.23
151.8165216.817
82INTER - ALEX Bratislava139.22260399.229268.50+150.92
163.50105268.508
95KAJMANY Šaľa151.88170321.888321.88+204.30
122.51310432.519

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
124KVR MISTRAL Bratislava180.6520200.651144.5700.00
139.575144.571
223VK IUVENTA Bratislava182.90265447.905287.55+142.98
167.55120287.552
325RAFT TEAM TROJA Praha159.07170329.072329.07+184.50
150.06225375.063
421INTER WOMEN Bratislava125.16220345.163345.16+200.59
215.95315530.954
522VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava211.12170381.124381.12+236.55
144.55450594.555

Hore

Slalom R4 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
139HAZARD TEAM Bratislava126.5020146.501129.9500.00
124.955129.951
231RAFT KLUB TRÓJA Praha156.0510166.053138.23+08.28
133.235138.232
340RK FORTUNA Bratislava150.7015165.702157.82+27.87
142.8215157.823
438TERRA WAG Šaľa139.16180319.168158.04+28.09
138.0420158.044
542WD HZ Prostejov171.8625196.866175.13+45.18
155.1320175.135
636LUNOCHOD Bratislava147.3730177.374177.37+47.42
117.40165282.4010
732INTER FOTOLAB Bratislava173.075178.075178.07+48.12
150.92105255.928
835CABANOS Bratislava136.4765201.477201.47+71.52
138.9575213.956
941TATRAN Bratislava150.67185335.679215.57+85.62
150.5765215.577
1037KAJMANY Šaľa152.06225377.0610257.24+127.29
172.2485257.249
1133RIO GRANUS Slovensko133.59270403.5911380.38+250.43
145.38235380.3811
1234AQUA TEAM Kysucké Nové Mesto121.89505626.8912467.50+337.55
102.50365467.5012

Hore

Slalom R4 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
149KVR MISTRAL Bratislava159.1715174.171174.1700.00
171.78205376.784
250INDIANKY Praha191.6375266.632210.26+36.09
145.2665210.261
348VK IUVENTA Bratislava128.21265393.214325.65+151.48
155.65170325.652
447INTER WOMEN Bratislava86.04260346.043346.04+171.87
101.63265366.633
546VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava164.58270434.585434.58+260.41
139.59370509.595

Hore


Riaditeľ pretekov - Milica Zererová/Júlia Pavelková
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdeš na www.mates.sk.