Späť

4.kolo M-SR v raftingu
16.-17.9.2005 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
119HAZARD TEAMBratislava70.40070.40170.4000.00
70.40070.401
218RK FORTUNABratislava70.63070.63270.63+00.23
71.23071.232
313CABANOSBratislava73.00073.00373.00+02.60
74.63074.636
417RAFT TEAMČunovo73.13073.13473.13+02.73
74.10074.105
56KTK TEAMLiptovnský Mikuláš75.72075.72873.34+02.94
73.34073.343
614KAJMANYŠaľa73.56073.56573.56+03.16
78.14078.149
716TERRA WAGŠaľa73.79073.79673.79+03.39
73.89073.894
811NATURE SPORTLiptovnský Mikuláš74.39074.39774.39+03.99
74.72074.727
915INTER RAFTBratislava76.81076.81974.97+04.57
74.97074.978
1010LUNOCHODBratislava82.84082.841379.10+08.70
79.10079.1010
117TATRANBratislava79.53079.531079.53+09.13
86.61086.6114
1212GERONIMOBratislava81.13081.131179.58+09.18
79.58079.5811
139COCA-COLABratislavaDNS81.76 
81.76081.7612
148KST TEMPOHliník nad Hronom82.40082.401282.40+12.00
83.12083.1213

Hore

Šprint R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
15KVR MISTRAL Bratislava74.71074.71172.9300.00
72.93072.931
23GERONIMO - WOMEN Bratislava76.37076.37276.37+03.44
79.34079.343
34VK IUVENTA Bratislava78.99078.99378.11+05.18
78.11078.112
41VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava86.41086.41486.41+13.48
90.62090.624
52RAFT TEAM ČUNOVO Čunovo88.38088.38588.38+15.45
93.22093.225

Hore

Šprint R2

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
131KANIŠČÁK
KANIŠČÁK
Cabanos73.89073.89173.8900.00
77.49077.493
232PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BADNS74.12+0,23
74.12074.121
333MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BADNS75.80+1,91
75.80075.802
430REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA79.90079.90279.90+06.01
80.31080.315
525FABIANEK
BORECKÁ
VK IUVENTA BA91.55091.55880.30+06.41
80.30080.304
629SZABADOS
MARTON
Cabanos80.59080.59380.59+06.70
83.66083.667
728ŠČEPKA
STOHL
Cabanos83.06083.06482.03+08.14
82.03082.036
826GÁL
ČUNDERLÍKOVÁ Zuzana
RT ŠALA84.14084.14584.14+10.25
99.36099.3612
924RYBÁR
JURČO
LunochodDNF84.15+10.26
84.15084.158
1034LACHKOVIČ
BACHORÍK
Tatran BA88.32088.32786.30+12.41
86.30086.309
1127SOLOVIČ
HOLLÁ
Pupáky BA92.61092.61986.56+12.67
86.56086.5610
1222HOMOLA
HOMOLA
Tatran BA86.87086.87686.87+12.98
88.95088.9511
23GREGSA Marian
GREGSA Adam
Inter Raft BADNS
DNS

Hore

Slalom R6 Muži

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
16KTK TEAM Liptovnský Mikuláš127.8710137.871123.6500.00
118.655123.651
219HAZARD TEAM BratislavaDSQ-R128.30+4.65
123.305128.302
313CABANOS Bratislava161.095166.095137.36+13.71
127.3610137.363
417RAFT TEAM Čunovo132.2110142.212142.21+18.56
167.1755222.1711
514KAJMANY Šaľa138.9510148.953148.95+25.30
144.5415159.547
618RK FORTUNA Bratislava127.3950177.396149.40+25.75
129.4020149.404
710LUNOCHOD Bratislava133.2970203.298150.57+26.92
135.5715150.575
816TERRA WAG Šaľa139.1015154.104154.10+30.45
139.8455194.849
915INTER RAFT Bratislava132.28160292.2810158.63+34.98
138.6320158.636
1011NATURE SPORT Liptovnský Mikuláš128.4550178.457178.45+54.80
129.3955184.398
1112GERONIMO Bratislava145.09180325.0912220.19+96.54
145.1975220.1910
129COCA-COLA Bratislava135.93130265.939261.39+137.74
136.39125261.3912
138KST TEMPO Hliník nad Hronom128.88180308.8811290.90+167.25
170.90120290.9013
7TATRAN BratislavaDNS
DNS

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
15KVR MISTRAL Bratislava134.19110244.194153.2300.00
138.2315153.231
23GERONIMO - WOMEN Bratislava146.1260206.121153.27+00.04
138.2715153.272
34VK IUVENTA Bratislava150.3660210.362210.36+57.13
131.46110241.463
41VK IUVENTA-KIDS BA Bratislava164.3360224.333224.33+71.10
148.88175323.885
52RAFT TEAM ČUNOVO Čunovo161.31220381.315274.08+120.85
149.08125274.084

Hore

Slalom R2

P.Š.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časP.ČasČas+
131KANIŠČÁK
KANIŠČÁK
Cabanos117.665122.661122.6600.00
119.8650169.864
233MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BADNF123.29
123.290123.291
332PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BADNS126.46
126.460126.462
429SZABADOS
MARTON
CabanosDNS152.12
142.1210152.123
524RYBÁR
JURČO
Lunochod143.6955198.692198.69+76.03
161.2455216.245
630REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA149.8960209.893209.89+87.23
DSQ-R
726GÁL
ČUNDERLÍKOVÁ Zuzana
RT ŠALA134.97100234.974234.97+112.31
135.84110245.846
828ŠČEPKA
STOHL
CabanosDNS364.37
204.37160364.377
925FABIANEK
BORECKÁ
VK IUVENTA BADSQ-R429.29
279.29150429.298
34LACHKOVIČ
BACHORÍK
Tatran BADNS
DNS
23GREGSA Marian
GREGSA Adam
Inter Raft BADNS
DNS
27SOLOVIČ
HOLLÁ
Pupáky BADSQ-R
DSQ-R
22HOMOLA
HOMOLA
Tatran BADNS
DNS

Hore

Riaditeľ pretekov – Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca – Ing. Libor Fingerland

Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.