Späť

3.kolo M-SR v raftingu a EuroRafting Cup 2005
25.-26.6.2005 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
145HAZARD TEAMBratislava68.2300.00
248WD OOProstejov69.66+01.43
347RAFT KLUB TRÓJAPraha69.73+01.50
434KENVELO-HAJOS RTPraha69.90+01.67
549GIMPEX 1Slovinsko70.11+01.88
650VIPITENOVipiteno Italy70.61+02.38
742RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko70.78+02.55
839RAFT TEAMČunovo70.84+02.61
946WD WCProstejov71.49+03.26
1043RK FORTUNABratislava71.63+03.40
1122M.S. COMPOZITEČeské Budejovice71.67+03.44
1238TERRA WAGŠaľa72.00+03.77
1335PRŠÍ TEAMPraha72.12+03.89
1436INTER - ALEXBratislava72.30+04.07
1530CABANOSBratislava72.55+04.32
1632M.S. COMPOZITE BČeské Budejovice72.59+04.36
1741STAN-P.R. TEAMPraha72.73+04.50
1813CVOKPardubice73.65+05.42
1926KAJMANYŠaľa73.91+05.68
2020KV 125Praha74.26+06.03
2125SK FORTUNAKolín74.55+06.32
2244GEORGIA XPraha74.76+06.53
2331KAPLICIKVyšší Brod74.79+06.56
2424E.T. V SÍTINespeky75.15+06.92
2537SK WILDALPENRakusko75.46+07.23
2619KVKaplice77.34+09.11
2721ICIK BVyšší Brod78.23+10.00
2818LUNOCHODBratislava78.27+10.04
2928GEORGIA SPORT TEAMPraha79.48+11.25
3023MŠKŽiar nad Hronom79.79+11.56
3127KATAMARÁN V.K.Praha80.18+11.95
3217TAZTemelín81.60+13.37
3340GIMPEX 2Slovinsko81.73+13.50
3415KSTHliník nad Hronom82.48+14.25
3533COCA-COLABratislava82.55+14.32
3616ICIKVyšší Brod83.00+14.77
3729DKV MARKETPraha83.09+14.86
 12AUSTRALIA 1AustraliaDNS 
 14AUSTRALIA 2AustraliaDNS 

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
19KVR MISTRALBratislava72.7000.00
28STAN-TROJAPraha74.33+01.63
37GERONIMO - WOMENBratislava74.52+01.82
45VK IUVENTABratislava75.41+02.71
53GEORGIA KOALYPraha79.76+07.06
610WDProstejov80.05+07.35
74INDIÁNKYPraha80.77+08.07
82SPITFIREKV12583.54+10.84
96BERUŠKYPraha84.01+11.31
101VK IUVENTA-KIDS BABratislava88.91+16.21
 11SUUUPERSTARSBratislava  

Hore

Šprint R2

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
145UNCAJTÍK
HRADÍLEK
CVOK Pardubice66.7700.00
244ŠŤASTNÝ
HAVLÍČEK
CVOK Pardubice68.57+01.80
37ŠANTORA
IRAIN
Mladá Boleslav70.75+03.98
430RAŠEK
ŠENK
RK Trója70.77+04.00
510HAMBÁLEK
PETROVIČ
FORTUNA BA71.52+04.75
632ĎURINDA
JURÍK
Mazurko BA71.61+04.84
738LISICKÝ
VLČEK Jan
Prostejov
Česko
73.48+06.71
813BRUNO
WOLKER
Vipiteno Italy73.76+06.99
917PANENKA O
TREFNÁ
RK Trója74.60+07.83
1040KANIŠČÁK
KANIŠČÁK
Cabanos75.00+08.23
111REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA75.56+08.79
1218IRAIN ST
KOLÁTOR
Mladá Boleslav75.76+08.99
134SVETLÍK
UHLÍŘ
Kolín
FORTUNA BA
75.88+09.11
142BORECKA Natalia
FABIANEK
UK BA
VK IUVENTA BA
76.72+09.95
155FRIDRICH
BARTOŇ
KV12577.29+10.52
166PANENKOVCI
PANENKOVCI
Geronimo77.83+11.06
1742KOPČIK
ČIŽMÁRIK
Košice77.86+11.09
1811SMOLÍK
ŠEĎO
Geronimo77.91+11.14
198GÁL
POLÁČEK
RT ŠALA78.60+11.83
2043SUKANY
SUKANY
IUČU BA
Čunovo
78.89+12.12
2121RYBÁR
JURČO
Lunochod79.15+12.38
2223CHALOUPEK
KOZEL
KV12579.88+13.11
2312GROFEK
HULÍK
Vyšší Brod79.97+13.20
2436ŠČEPKA
TOTH
Cabanos81.67+14.90
2515VLK
ZAMAZAL
SK Fortuna81.76+14.99
2616PAŠA
HODAČOVÁ Michala
KV125
Česko
82.06+15.29
2741POLÁČEK Lukáš
ZEMAN
SOK ŽA
RT ŠALA
83.47+16.70
283SAIKO
WEBER
Dynamo83.70+16.93
2925PROCHÁZKA
ROSENBERG
Mladá Boleslav84.15+17.38
2934KAZER
MOSNER
Vipiteno Italy84.15+17.38
3131SZABADOS
MARTON
Cabanos
VK IUVENTA BA
84.91+18.14
3224ZNAMENÁČEK
SCHNEIDEROVÁ
RK Trója85.43+18.66
3327ČAP
KOSTKA
Dynamo85.91+19.14
3437KULICH
SZABO
RT ŠALA86.37+19.60
3535KRUMLOVÁ
LERNEROVÁ
Praha86.50+19.73
3626BIGAS
RIEDL
Vyšší Brod89.28+22.51
3733TÓTH
DRBLIK
MŠK Žiar nad Hronom90.59+23.82
3814KNIERADL
OLIVERUS
DKV Praha91.04+24.27
3939ŠVABENICKÝ
ŠVABENICKÝ
Praha91.52+24.75
4029IRAINOVÁ
HAJZLEROVÁ
Mladá Boleslav91.54+24.77
4122LITERA
BLAŠČÍK
SK Fortuna101.25+34.48
 28LOWINGER
CHALOUPKOVÁ
KV125DNS 
 20TROJÁK
PUŽMAN
Vyšší BrodDNS 
 19VÁVROVÁ
RICHTEROVÁ
Český KrumlovDNS 
 9MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BADNS 

Hore

Slalom R6 Muži

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom ČasČas+
ČasT. B.Celkový čas
1HAZARD TEAMBratislava144.4710154.47145.0900.00
140.095145.09
2KENVELO-HAJOS RTPraha139.6725164.67146.57+01.48
141.575146.57
3RAFT KLUB TRÓJAPraha141.995146.99146.99+01.90
137.2515152.25
4WD WCProstejov147.995152.99152.99+07.90
156.7375231.73
5RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko149.5880229.58154.77+09.68
144.7710154.77
6RK FORTUNABratislava150.7965215.79156.47+11.38
141.4715156.47
7KV 125Praha166.1370236.13156.73+11.64
146.7310156.73
8M.S. COMPOZITEČeské Budejovice144.2215159.22159.22+14.13
149.9220169.92
9GIMPEX 1Slovinsko154.2245199.22162.75+17.66
142.7520162.75
10RAFT TEAMČunovo154.2915169.29165.27+20.18
150.2715165.27
11VIPITENOVipiteno Italy148.2925173.29165.68+20.59
140.6825165.68
12PRŠÍ TEAMPraha169.7410179.74166.30+21.21
151.3015166.30
13WD OOProstejov143.5625168.56168.56+23.47
156.8665221.86
14STAN-P.R. TEAMPraha152.3025177.30177.30+32.21
157.1825182.18
15GEORGIA XPraha160.6975235.69178.51+33.42
153.5125178.51
16CVOKPardubice147.90115262.90180.22+35.13
150.2230180.22
17M.S. COMPOZITE BČeské Budejovice170.9240210.92186.62+41.53
156.6230186.62
18CABANOSBratislava162.91120282.91188.00+42.91
153.0035188.00
19E.T. V SÍTINespeky165.08215380.08198.62+53.53
163.6235198.62
20SK WILDALPENRakusko183.47100283.47204.72+59.63
169.7235204.72
21KAPLICIKVyšší Brod158.86125283.86204.83+59.74
159.8345204.83
22KAJMANYŠaľa184.6735219.67219.67+74.58
134.19465599.19
23KSTHliník nad Hronom182.75225407.75220.67+75.58
190.6730220.67
24AUSTRALIA 2Australia178.0345223.03223.03+77.94
191.34220411.34
25TERRA WAGŠaľa156.6470226.64226.64+81.55
168.5865233.58
26AUSTRALIA 1Australia166.6895261.68261.68+116.59
183.80200383.80
27GEORGIA SPORT TEAMPraha156.84180336.84269.69+124.60
174.6995269.69
28LUNOCHODBratislava166.57175341.57274.57+129.48
189.5785274.57
29SK FORTUNAKolín201.9085286.90286.90+141.81
184.47135319.47
30ICIK BVyšší Brod157.00145302.00290.48+145.39
160.48130290.48
31KVKaplice178.33230408.33308.95+163.86
203.95105308.95
32ICIKVyšší Brod170.52225395.52322.58+177.49
177.58145322.58
33GIMPEX 2Slovinsko145.75275420.75330.21+185.12
185.21145330.21
34KATAMARÁN V.K.Praha162.56185347.56340.78+195.69
165.78175340.78
35MŠKŽiar nad Hronom193.56170363.56363.56+218.47
176.85225401.85
36INTER - ALEXBratislava174.19275449.19379.44+234.35
194.44185379.44
37TAZTemelín220.66365585.66390.65+245.56
205.65185390.65
38DKV MARKETPraha219.62195414.62414.62+269.53
183.52290473.52
39COCA-COLABratislava188.97275463.97435.43+290.34
190.43245435.43

Hore

Slalom R6 Ženy

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom ČasČas+
ČasT. B.Celkový čas
1STAN-TROJAPraha169.2055224.20173.2600.00
158.2615173.26
2KVR MISTRALBratislava157.38105262.38180.04+06.78
160.0420180.04
3VK IUVENTABratislava157.70140297.70188.86+15.60
173.8615188.86
4GERONIMO - WOMENBratislava166.9970236.99190.69+17.43
165.6925190.69
5WDProstejov182.9315197.93197.93+24.67
170.2765235.27
6INDIÁNKYPraha182.62230412.62292.57+119.31
187.57105292.57
7GEORGIA KOALYPraha219.03170389.03307.16+133.90
187.16120307.16
8SPITFIREKV125180.91275455.91331.91+158.65
156.91175331.91
9SUUUPERSTARSBratislava182.80240422.80360.19+186.93
170.19190360.19
10BERUŠKYPraha172.94425597.94414.57+241.31
174.57240414.57
11VK IUVENTA-KIDS BABratislava210.76235445.76445.76+272.50
187.40290477.40

Hore

Slalom R2

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom ČasČas+
ČasT. B.Celkový čas
1UNCAJTÍK
HRADÍLEK
CVOK Pardubice124.9910134.99122.0100.00
117.015122.01
2RAŠEK
ŠENK
RK Trója123.920123.92123.92+01.91
154.28100254.28
3ŠŤASTNÝ
HAVLÍČEK
CVOK Pardubice126.515131.51131.51+09.50
143.4255198.42
4KANIŠČÁK
KANIŠČÁK
Cabanos133.7155188.71134.97+12.96
124.9710134.97
5LISICKÝ
VLČEK Jan
Prostejov
Česko
135.660135.66135.66+13.65
DNF
6ĎURINDA
JURÍK
Mazurko BA141.300141.30136.48+14.47
131.485136.48
7KOPČIK
ČIŽMÁRIK
Košice132.0550182.05140.12+18.11
135.125140.12
8FRIDRICH
BARTOŇ
KV125140.390140.39140.39+18.38
138.7850188.78
9HAMBÁLEK
PETROVIČ
FORTUNA BADNS148.31+26.30
143.315148.31
10MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA137.0915152.09152.09+30.08
139.4750189.47
11CHALOUPEK
KOZEL
KV125139.67105244.67155.75+33.74
150.755155.75
12PANENKOVCI
PANENKOVCI
Geronimo151.335156.33156.33+34.32
DNS
13ŠANTORA
IRAIN
Mladá Boleslav189.4355244.43156.59+34.58
151.595156.59
14ZNAMENÁČEK
SCHNEIDEROVÁ
RK Trója155.695160.69159.24+37.23
149.2410159.24
15SVETLÍK
UHLÍŘ
Kolín
FORTUNA BA
170.7730200.77160.81+38.80
160.810160.81
16SAIKO
WEBER
Dynamo161.0565226.05164.01+42.00
154.0110164.01
17VLK
ZAMAZAL
SK FortunaDNF166.39+44.38
166.390166.39
18IRAIN ST
KOLÁTOR
Mladá Boleslav165.085170.08168.35+46.34
158.3510168.35
19GÁL
POLÁČEK
RT ŠALA165.7220185.72185.72+63.71
297.31460757.31
20BRUNO
WOLKER
Vipiteno Italy148.7655203.76203.41+81.40
138.4165203.41
21SUKANY
SUKANY
IUČU BA
Čunovo
154.4555209.45209.45+87.44
225.7460285.74
22PANENKA O
TREFNÁ
RK Trója199.29360559.29213.53+91.52
148.5365213.53
23SMOLÍK
ŠEĎO
Geronimo128.82215343.82213.99+91.98
163.9950213.99
24REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA158.2860218.28218.28+96.27
141.82105246.82
25PROCHÁZKA
ROSENBERG
Mladá Boleslav162.4560222.45222.45+100.44
160.86105265.86
26SZABADOS
MARTON
Cabanos
VK IUVENTA BA
180.5355235.53235.53+113.52
146.73160306.73
27PAŠA
HODAČOVÁ Michala
KV125
Česko
135.79100235.79235.79+113.78
154.56100254.56
28KAZER
MOSNER
Vipiteno Italy183.7655238.76238.76+116.75
162.39160322.39
29KRUMLOVÁ
LERNEROVÁ
Praha165.91120285.91239.72+117.71
169.7270239.72
30KULICH
SZABO
RT ŠALA188.3055243.30243.30+121.29
162.91260422.91
31TÓTH
DRBLIK
MŠK Žiar nad HronomDSQ-R246.91+124.90
176.9170246.91
32ŠČEPKA
TOTH
Cabanos162.87155317.87263.86+141.85
153.86110263.86
33POLÁČEK Lukáš
ZEMAN
SOK ŽA
RT ŠALA
189.74120309.74309.74+187.73
DNS
34IRAINOVÁ
HAJZLEROVÁ
Mladá BoleslavDNF318.39+196.38
153.39165318.39
35RYBÁR
JURČO
LunochodDNF319.58+197.57
199.58120319.58
36BORECKA Natalia
FABIANEK
UK BA
VK IUVENTA BA
170.02150320.02320.02+198.01
308.74310618.74
37ČAP
KOSTKA
DynamoDNF337.00+214.99
232.00105337.00
38KNIERADL
OLIVERUS
DKV Praha250.32110360.32360.32+238.31
184.14225409.14
39BIGAS
RIEDL
Vyšší Brod159.54220379.54379.54+257.53
DNF
40ŠVABENICKÝ
ŠVABENICKÝ
Praha175.73265440.73440.73+318.72
162.56455617.56
 TROJÁK
PUŽMAN
Vyšší BrodDNF  
 VÁVROVÁ
RICHTEROVÁ
Český KrumlovDNF  
 GROFEK
HULÍK
Vyšší BrodDNF  
 LOWINGER
CHALOUPKOVÁ
KV125DNS  
 LITERA
BLAŠČÍK
SK FortunaDNF  

Hore

Riaditeľ pretekov – Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca – Ing. Libor Fingerland

Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.