Späť

2.kolo Majstrovstiev Slovenska v raftingu pre rok 2005
04.06.2005 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
115RAFT TEAMČunovo81.3500.00
217HAZARD TEAMBratislava81.58+00.23
316RK FORTUNABratislava81.72+00.37
414TERRA WAGŠaľa84.76+03.41
513KAJMANYŠaľa86.17+04.82
612INTER - ALEXBratislava87.02+05.67
78MAZURKOBratislava87.08+05.73
85LUNOCHODBratislava89.47+08.12
910CABANOSBratislava90.57+09.22
109VK IUVENTABratislava93.78+12.43
117COCA-COLABratislava94.21+12.86
1211KST TEMPOHliník nad Hronom94.29+12.94
136MŠKŽiar nad Hronom96.26+14.91

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
14KVR MISTRALBratislava84.1900.00
23GERONIMO - WOMENBratislava84.69+00.50
32VK IUVENTABratislava86.62+02.43
41VK IUVENTA-KIDS BABratislava111.85+27.66

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
117HAZARD TEAMBratislava147.215152.2100.00
215RAFT TEAMČunovo157.310157.31+05.10
316RK FORTUNABratislava157.625162.62+10.41
48MAZURKOBratislava149.5425174.54+22.33
510CABANOSBratislava160.3720180.37+28.16
614TERRA WAGŠaľa171.8310181.83+29.62
712INTER - ALEXBratislava170.7920190.79+38.58
813KAJMANYŠaľa182.6925207.69+55.48
95LUNOCHODBratislava197.1120217.11+64.90
109VK IUVENTABratislava196.5965261.59+109.38
117COCA-COLABratislava199.3890289.38+137.17
1211KST TEMPOHliník nad Hronom210.2080290.20+137.99
136MŠKŽiar nad Hronom258.06170428.06+275.85

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
14KVR MISTRALBratislava162.405167.4000.00
23GERONIMO - WOMENBratislava162.8310172.83+05.43
32VK IUVENTABratislava192.8615207.86+40.46
41VK IUVENTA-KIDS BABratislava177.33275452.33+284.93

Hore

Šprint R2

PoradieŠt. č.MenoKlubČasRozdiel
126MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA84.6500.00
227PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA84.95+00.30
329KANIŠČÁK
KANIŠČÁK Kamil
Cabanos
UK BA
88.88+04.23
422ŠÁCHA Ján
BEŇUŠ Matej
ŠKP BA89.52+04.87
531MIKŠÍK
KUBÍČEK
Inter Raft BA90.33+05.68
625HOMOLA
KOROSI
Inter Raft BA93.43+08.78
721PLEVÁK
CIGÁNEK
Geronimo A96.67+12.02
830ĎURINDA
JURÍK
Mazurko BA97.74+13.09
928DRBLIK
TOTH
MŠK Žiar nad Hronom98.15+13.50
1032JANŽO
TAKÁČ
UK BA98.33+13.68
1124SMOLINSKÝ
SOLOVIČ
Geronimo A
Pupáky BA
98.37+13.72
1223SZABADOS
ŠTOHL
Cabanos119.46+34.81

Hore

Slalom R2

PoradieŠt. č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
122ŠÁCHA Ján
BEŇUŠ Matej
ŠKP BA148.320148.3200.00
226MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA158.535163.53+15.21
330ĎURINDA
JURÍK
Mazurko BA159.3710169.37+21.05
429KANIŠČÁK
KANIŠČÁK Kamil
Cabanos
UK BA
173.940173.94+25.62
521PLEVÁK
CIGÁNEK
Geronimo A171.085176.08+27.76
627PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA154.0255209.02+60.88
724SMOLINSKÝ
SOLOVIČ
Geronimo A
Pupáky BA
199.3515214.35+66.03
832JANŽO
TAKÁČ
UK BA184.1250234.12+85.80
923SZABADOS
ŠTOHL
Cabanos256.1170326.11+177.79
1028DRBLIK
TOTH
MŠK Žiar nad Hronom240.88105345.88+197.56
1131MIKŠÍK
KUBÍČEK
Inter Raft BA159.43200359.43

+211.11

1225HOMOLA
KOROSI
Inter Raft BA221.28215436.28+293.96

Hore

Riaditeľ pretekov - Peter Smolinský
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdeš na www.mates.sk.