Späť

4. kolo M-SR v raftingu 2004
3.-4.09.2004 - Čunovo

Šprint R6 Muži

Por.Klub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1HAZARD TEAM 80.4380.4300.00
81.00
2RAFT TEAM 80.5180.51+00.08
83.62
3RK FORTUNA 84.5283.09+02.66
83.09
4TERRA WAG 83.1083.10+02.67
83.86
5KAJMANY 84.3884.38+03.95
87.72
6INTER - ALEX 87.0984.59+04.16
84.59
7GERONIMO 86.5786.57+06.14
88.45
8VK IUVENTA 86.7686.76+06.33
90.17
9SLAVIA UK 87.5287.13+06.70
87.13
10LUNOCHOD 88.2088.01+07.58
88.01
11COCA-COLA 88.9188.91+08.48
 
12MŠK 89.0889.08+08.65
91.69
13CABANOS 89.6489.40+08.97
89.40
14KVS FERNET TEAM 90.6490.64+10.21
94.19
15KST TEMPO 91.1991.19+10.76
 
16DERATIZAČNÝ TEAM 93.4593.45+13.02
102.22
17KST TEMPO II 93.5393.53+13.10
 

Hore

Šprint R6 Ženy

Por.Klub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1KVR MISTRAL83.8883.8800.00
84.18
2VK IUVENTA90.1288.52+04.64
88.52

Hore

Slalom R6 Muži

P.Klub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
HAZARD TEAM  152.09 152.09 152.09 
161.98 10 171.98 
RK FORTUNA  169.63 174.63 174.63 
154.11 60 214.11 
CABANOS  198.59 70 268.59 224.27 
199.27 25 224.27 
RAFT TEAM  173.89 60 233.89 233.89 
184.84 55 239.84 
GERONIMO  206.33 175 381.33 237.20 
197.20 40 237.20 
KAJMANY  203.32 125 328.32 238.79 
198.79 40 238.79 
SLAVIA UK  152.02 260 412.02 244.03 
179.03 65 244.03 
DERATIZAČNÝ TEAM  185.81 270 455.81 249.61 
179.61 70 249.61 
TERRA WAG  159.34 170 329.34 254.75 
184.75 70 254.75 
10 VK IUVENTA  205.83 115 320.83 320.83 
180.64 315 495.64 
11 COCA-COLA  172.20 310 482.20 340.58 
175.58 165 340.58 
12 KST TEMPO II  211.07 170 381.07 368.95 
193.95 175 368.95 
13 INTER - ALEX  186.87 215 401.87 391.90 
166.90 225 391.90 
14 LUNOCHOD  204.34 310 514.34 398.67 
178.67 220 398.67 
15 MŠK  207.40 220 427.40 427.40 
190.67 465 655.67 
16 KST TEMPO  215.37 305 520.37 520.37 
187.16 405 592.16 
17 KVS FERNET TEAM  166.45 510 676.45 545.97 
180.97 365 545.97 

Hore

Slalom R6 Ženy

P.Klub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
1KVR MISTRAL174.315179.31179.31
177.1015192.10
2VK IUVENTA184.3285269.32210.01
190.0120210.01

Hore

Šprint R2

Por.TeamKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1TAKÁČ
JANŽO
Slávia UK BA85.2284.2200.00
84.22
2PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA 84.92+00.70
84.92
3MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA88.5188.51+04.29
88.80
4SZEKVOLGYI
JURÍK
Mazurko BA 88.92+04.70
88.92
5MIKŠÍK
MIKŠÍKOVÁ
Inter Raft BA91.9889.03+04.81
89.03
6TOROK
DVORSKÝ
TK Filozof104.3690.54+06.32
90.54
7CIGÁNEK
PLEVÁK
Geronimo A91.0991.09+06.87
96.21
8LACHKOVIČ
BACHORÍK
Inter Raft BA91.2291.22+07.00
97.88
9DVORSKÝ
CSÁDER
TK Filozof 93.52+09.30
93.52
10KOROSI
HOMOLA
Inter Raft BA93.6793.67+09.45
97.69
11REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA 93.69+09.47
93.69
12MARTON
BALAJ
VK IUVENTA BA98.7593.91+09.69
93.91
13DRBLIK
TÓTH
MŠK Žiar nad Hronom94.0294.02+09.80
102.76
14KULICH
ČEMES
RT ŠALA 94.14+09.92
94.14
15HOLÁ
SOLOVIČ
Pupáky BA105.1997.41+13.19
97.41
16PAŠKA
URBANEC
Albatros Nitra98.1998.19+13.97
102.13
17POLÁČEK
GÁL
RT ŠALA98.7898.78+14.56
 
18DARVAŠOVÁ
KANIŠČÁK
Cabanos 102.26+18.04
102.26
19HAJAŠ
HAJAŠ
Inter Raft BA123.03106.92+22.70
106.92

Hore

Slalom R2

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasT. B.Celkový časČas
1TAKÁČ
JANŽO
Slávia UK BA195.585200.58148.50
148.500148.50
2MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA160.7310170.73149.19
149.190149.19
3MIKŠÍK
MIKŠÍKOVÁ
Inter Raft BA158.320158.32158.32
167.925172.92
4PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA  2000.00/ DNS173.72
168.725173.72
5SZEKVOLGYI
JURÍK
Mazurko BA  2000.00/ DNS183.37
178.375183.37
6REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA198.8360258.83258.83
177.23110287.23
7DARVAŠOVÁ
KANIŠČÁK
Cabanos178.00250428.00284.70
179.70105284.70
8HOLÁ
SOLOVIČ
Pupáky BA236.38360596.38291.11
231.1160291.11
9LACHKOVIČ
BACHORÍK
Inter Raft BA157.07405562.07330.37
125.37205330.37
10KOROSI
HOMOLA
Inter Raft BA195.32220415.32344.03
139.03205344.03
11MARTON
BALAJ
VK IUVENTA BA201.61155356.61356.61
189.86205394.86
12KULICH
ČEMES
RT ŠALA  2000.00/ DNS362.31
157.31205362.31
13CIGÁNEK
PLEVÁK
Geronimo A161.87355516.87392.52
127.52265392.52
14DVORSKÝ
CSÁDER
TK Filozof210.26310520.26411.94
206.94205411.94
15DRBLIK
TÓTH
MŠK Žiar nad Hronom167.59260427.59427.59
171.20460631.20
16PAŠKA
URBANEC
Albatros Nitra230.06200430.06430.06
198.66315513.66
17TOROK
DVORSKÝ
TK Filozof  2000.00/ DNF503.76
203.76300503.76
18HAJAŠ
HAJAŠ
Inter Raft BA129.77455584.77584.77
177.55550727.55
19POLÁČEK
GÁL
RT ŠALA  2000.00/ DNS2000.00
  2000.00/ DNS

Hore

Head to Head Muži

Hore

Head to Head Ženy

Hore

Riaditeľ pretekov - Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.