Späť

3.kolo M-SR v raftingu a GUMOTEX EUROPEAN Cup 2004
19.-20.6.2004 - Čunovo

Šprint R6 Muži

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1RAFT KLUB TRÓJAPraha90.2683.0100.00
83.01
2HAZARD TEAMBratislava86.3083.35+00.34
83.35
3GERMANY RTA 1Nemecko85.2585.25+02.24
87.32
4WD OOProstejov85.3185.31+02.30
89.34
5WD WCProstejov89.8386.86+03.85
86.86
6STAN-HAJOS RACING TEAMPraha88.1686.94+03.93
86.94
7CVOKPardubice88.7787.08+04.07
87.08
8KAJMANYŠaľa90.2387.85+04.84
87.85
9RAFT TEAMČunovo88.1888.18+05.17
89.69
10RK FORTUNABratislava88.6788.67+05.66
88.98
11TERRA WAGŠaľa106.2388.86+05.85
88.86
12ITALY TEAMTaliansko89.3289.32+06.31
90.46
13SK FORTUNAKolín89.5789.57+06.56
90.26
14PRŠÍ TÝMMladá Boleslav90.4490.44+07.43
93.53
15DERATIZAČNÝ TEAMKalná nad Hronom102.1890.46+07.45
90.46
15STAN-P.R. TEAMPraha90.4690.46+07.45
93.20
17GEORGIA MOHYKANPraha94.8890.47+07.46
90.47
18ITALY 2Taliansko94.9090.72+07.71
90.72
19JEŽEK TEAMJihlava90.7490.74+07.73
92.62
20INTER - ALEXBratislava99.3490.96+07.95
90.96
21WWS CLUBPraha91.8391.01+08.00
91.01
22KATAMARÁN P.K.Praha96.3791.12+08.11
91.12
23KV 125Praha92.1091.16+08.15
91.16
24GEORGIA TIMUŘIPraha93.0091.75+08.74
91.75
25KÁ-SERVISČeské Budejovice94.1791.83+08.82
91.83
26KAPLICIKVyšší Brod94.7692.51+09.50
92.51
27KKTurnov94.2492.82+09.81
92.82
28CABANOSBratislava102.9493.04+10.03
93.04
29SLAVIA UKBratislavaDNS93.11+10.10
93.11
30KANYON RAFT TEAMHungary96.0693.38+10.37
93.38
31E.T. V SÍTINespeky97.1294.45+11.44
94.45
32RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko94.5694.52+11.51
94.52
33VK IUVENTABratislava95.4295.42+12.41
96.61
34COCA-COLABratislava95.8695.86+12.85
97.26
35VIDRA LITIJASlovinsko97.2097.20+14.19
97.39
36SK WILDALPENRakusko97.2497.24+14.23
102.92
37SIMON PYŠELYPraha97.4797.47+14.46
102.33
38KVS FERNET TEAMBratislava117.8298.18+15.17
98.18
39KST TEMPOHliník nad Hronom102.1698.70+15.69
98.70
40MŠKŽiar nad Hronom98.9598.95+15.94
99.91
41VARANIKarlové Vary101.3799.99+16.98
99.99
42MALOVANÉ DETIPraha104.74100.53+17.52
100.53
MRZLA VODASlovinskoDNS
DNS

Hore

Šprint R6 Ženy

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1WD TYGRICIProstejov95.0091.4100.00
91.41
2KVR MISTRALBratislava94.2093.62+02.21
93.62
3JEZINKYPraha94.7494.74+03.33
96.13
4VK IUVENTABratislava94.8094.80+03.39
100.38
5GERONIMO - WOMENBratislava104.5099.11+07.70
99.11
6GEORGIA KOALYPraha104.81101.65+10.24
101.65
7KANOECENTRUM TEAMPraha105.90103.52+12.11
103.52
8GEORGIA BÁBOVKYPraha112.49104.90+13.49
104.90
9MARÍNALipno133.35105.02+13.61
105.02
10ČEBRENKYMladá Boleslav105.71105.71+14.30
143.15
11NO NAMEPraha113.26107.84+16.43
107.84
12WWS CLUBPraha126.78126.78+35.37
141.24

Hore

Šprint R4 Muži

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1RAFT KLUB TRÓJA APraha82.01160.7600.00
78.75
2WD MBProstejov80.09161.13+00.37
81.04
3STAN-HAJOS RACING TEAMPraha82.90163.58+02.82
80.68
4CVOKPardubice80.79163.59+02.83
82.80
5HAZARD TEAMBratislava82.21164.15+03.39
81.94
6KUHEBUMICesko82.76164.35+03.59
81.59
7RRTČeské Budejovice81.70164.37+03.61
82.67
8WD WCProstejov82.41164.66+03.90
82.25
9CVOK PARDUBICE XPardubice81.79165.39+04.63
83.60
10JEŽEK TEAMJihlava81.90165.51+04.75
83.61
11GERMANY RTA 1Nemecko83.41165.82+05.06
82.41
12TEAMMladá Boleslav82.90165.93+05.17
83.03
13STAN- MIMO MÍSUCesko83.77166.32+05.56
82.55
14GEORGIA XPraha84.79168.12+07.36
83.33
15PRŠÍ TEAMPraha84.30168.85+08.09
84.55
16GIMPEX STRAZASlovinsko84.55169.19+08.43
84.64
17WD PROSPORTProstejov86.26169.34+08.58
83.08
18ICÍCI AVyšší Brod85.62169.94+09.18
84.32
19MOHYKÁNTemelín83.70170.12+09.36
86.42
20RAFT KLUB TRÓJA BPraha87.47170.90+10.14
83.43
21TERRA WAGŠaľa84.58171.38+10.62
86.80
22ITALY 1Taliansko87.80171.54+10.78
83.74
23KV 125 ACesko86.04171.61+10.85
85.57
24SIMON PYŠELYPraha85.32172.88+12.12
87.56
25WWS CLUBPraha87.42172.97+12.21
85.55
26KAPLICE BKaplice86.85173.32+12.56
86.47
27KAJMANYŠaľa88.22173.96+13.20
85.74
28RAFTING TEAMČunovo88.50174.13+13.37
85.63
29GEOPLAN RK AHradec Králove85.84174.34+13.58
88.50
30TURNOV ATurnov86.93174.39+13.63
87.46
31KANYON RAFT TEAMHungary86.07175.81+15.05
89.74
32KATAMARÁN V.K.Praha86.95176.18+15.42
89.23
33INTER RAFTBratislava88.17176.23+15.47
88.06
34WD HŽProstejov87.77176.54+15.78
88.77
35STAN-P.R. TEAMPraha85.96176.67+15.91
90.71
36VO SEDMIČKA ACesko89.26177.37+16.61
88.11
37KV 125 BPraha91.19178.31+17.55
87.12
38SLAVIA UKBratislava90.12178.61+17.85
88.49
39SK FORTUNAKolín89.74179.87+19.11
90.13
40GEORGIA TIMUŘIPraha91.03180.33+19.57
89.30
41RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko89.70180.35+19.59
90.65
42KÁ-SERVISČeské Budejovice90.12183.35+22.59
93.23
43KAPLICE AKaplice90.16183.58+22.82
93.42
44KATAMARÁN P.K.Praha91.81183.77+23.01
91.96
45MARINALipno89.37184.01+23.25
94.64
46TURNOV CTurnov93.11184.26+23.50
91.15
47KV KOČOVPlaná93.53186.40+25.64
92.87
48THE BEST OF THE QUARTOS KRETINOSCesko94.11186.70+25.94
92.59
49MALOVANÉ DETIPraha97.61188.84+28.08
91.23
50ŠUKO TEAM MBMladá Boleslav96.24189.48+28.72
93.24
51E.T. V SÍTINespeky97.37191.77+31.01
94.40
52VARANIKarlové Vary93.57194.35+33.59
100.78
53VO SEDMIČKA-ŽIHALDAŽihadla101.62194.76+34.00
93.14
54ICÍCI BVyšší Brod96.63195.47+34.71
98.84
55TURNOV BTurnov97.16196.87+36.11
99.71
56WD XXProstejov97.36197.24+36.48
99.88
57TRAGÉDCesko91.83197.26+36.50
105.43
58MODRÝ SUDCesko97.81198.93+38.17
101.12
59RK HODONÍN 1Hodonín102.77199.51+38.75
96.74
60KORBELÁCIMladá Boleslav97.36201.41+40.65
104.05
61ITALY 2Taliansko100.47204.51+43.75
104.04
62RIO GRANUSSlovensko99.25205.03+44.27
105.78
63HASTRMNACesko97.33205.73+44.97
108.40
64DKV MARKETPraha101.09209.08+48.32
107.99
65RK HODONÍN 2Hodonín113.77229.37+68.61
115.60
66ICÍCI CVyšší Brod141.18237.62+76.86
96.44
67KAPLICE CKaplice157.78254.39+93.63
96.61
68RK FORTUNABratislava87.92265.28+104.52
177.36
SK WILDALPENRakusko94.35
DNS
V.V.S. KAREL BRNOCeskoDSQ-R
91.61

Hore

Šprint R4 Ženy

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom
ČasČas+
1JEZINKY BPraha87.35175.1800.00
87.83
2KVR MISTRALBratislava87.69176.08+00.90
88.39
3GEORGIA KOALYPraha88.78177.88+02.70
89.10
4WD TYGRICIProstejov88.99178.00+02.82
89.01
5KVR SUPERMISTRALBratislava91.38183.84+08.66
92.46
6WD KOČIČKYProstejov93.36184.22+09.04
90.86
7GEORGIA BÁBOVKYPraha93.22188.90+13.72
95.68
8VO SEDMIČKA-RUMBAKOULECesko101.82200.78+25.60
98.96
9ŽAMBERKŽamberk109.01208.92+33.74
99.91
10NO NAMEPraha95.64210.56+35.38
114.92
11KANOECENTRUM TEAMPraha102.89213.25+38.07
110.36
12RK HODONÍNHodonín113.00216.43+41.25
103.43
13GEORGIA ZMIJEPraha133.96233.08+57.90
99.12
14MARÍNKYCesko159.15278.83+103.65
119.68
15WWS CLUBPraha124.82501.61+326.43
376.79
ČEBRENKYMladá Boleslav198.72
DNS
INTERNATIONAL TEAMCesko118.80
DNF

Hore

Slalom R6 Muži

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
1WD WCProstejov136.2815151.28127.59
127.590127.59
2CVOKPardubice131.660131.66131.66
131.675136.67
3RAFT KLUB TRÓJAPraha132.490132.49132.49
138.4320158.43
4GERMANY RTA 1Nemecko131.6110141.61134.74
129.745134.74
5STAN-HAJOS RACING TEAMPraha134.075139.07139.07
135.525140.52
6HAZARD TEAMBratislava154.095159.09139.35
139.350139.35
7JEŽEK TEAMJihlava136.815141.81141.81
139.2415154.24
8WD OOProstejov135.8710145.87145.87
134.9960194.99
9ITALY TEAMTaliansko155.9740195.97146.42
136.4210146.42
10PRŠÍ TÝMMladá Boleslav147.0625172.06148.31
143.315148.31
11GEORGIA MOHYKANPraha171.6655226.66149.57
144.575149.57
12STAN-P.R. TEAMPraha148.2920168.29150.00
140.0010150.00
13KV 125Praha154.0610164.06152.39
137.3915152.39
14RAFT TEAMČunovo153.530153.53153.53
157.5010167.50
15KATAMARÁN P.K.Praha159.6125184.61159.98
149.9810159.98
16KAPLICIKVyšší Brod149.6170219.61160.74
140.7420160.74
17ITALY 2Taliansko151.5010161.50161.50
163.4835198.48
18RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko152.0710162.07162.07
161.1330191.13
19KÁ-SERVISČeské Budejovice151.2025176.20162.37
147.3715162.37
20SIMON PYŠELYPraha159.4015174.40162.68
152.6810162.68
21SLAVIA UKBratislava161.5630191.56166.16
151.1615166.16
22SK FORTUNAKolín147.7060207.70169.03
154.0315169.03
23KANYON RAFT TEAMHungary154.5515169.55169.55
151.5920171.59
24TERRA WAGŠaľa156.3115171.31171.31
176.0325201.03
25RK FORTUNABratislava162.1710172.17172.17
161.2765226.27
26CABANOSBratislava150.6925175.69175.69
159.1535194.15
27VK IUVENTABratislava166.8215181.82177.26
172.265177.26
28SK WILDALPENRakusko165.7425190.74181.41
151.4130181.41
29COCA-COLABratislava170.2715185.27185.27
169.3025194.30
30E.T. V SÍTINespeky169.0030199.00191.75
166.7525191.75
31MŠKŽiar nad Hronom205.1430235.14192.71
172.7120192.71
32GEORGIA TIMUŘIPraha172.8965237.89193.82
173.8220193.82
33KKTurnov167.6030197.60197.60
209.2075284.20
34WWS CLUBPraha167.8135202.81202.81
176.2370246.23
35DERATIZAČNÝ TEAMKalná nad Hronom154.8260214.82214.82
217.82115332.82
36INTER - ALEXBratislava188.8230218.82218.82
160.36115275.36
37KST TEMPOHliník nad Hronom172.0080252.00252.00
178.7075253.70
38KAJMANYŠaľa205.78175380.78265.99
185.9980265.99
39MALOVANÉ DETIPraha211.1375286.13285.83
160.83125285.83
40VARANIKarlové Vary169.65130299.65299.65
185.62135320.62
41VIDRA LITIJASlovinsko170.32220390.32311.31
186.31125311.31
42KVS FERNET TEAMBratislava168.26185353.26339.16
164.16175339.16
MRZLA VODASlovinskoDNS
DNS

Hore

Slalom R6 Ženy

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
1WD TYGRICIProstejov156.4520176.45151.08
146.085151.08
2JEZINKYPraha153.0215168.02153.98
148.985153.98
3VK IUVENTABratislava161.7915176.79176.79
175.1915190.19
4KVR MISTRALBratislava170.6315185.63182.62
162.6220182.62
5GERONIMO - WOMENBratislava173.4410183.44183.44
183.8810193.88
6GEORGIA KOALYPraha176.3920196.39196.39
193.1525218.15
7NO NAMEPraha184.99115299.99199.34
169.3430199.34
8GEORGIA BÁBOVKYPraha194.9435229.94201.14
171.1430201.14
9WWS CLUBPraha179.7665244.76244.76
274.69120394.69
10KANOECENTRUM TEAMPraha194.16140334.16261.91
191.9170261.91
11ČEBRENKYMladá Boleslav208.1085293.10293.10
194.04120314.04
12MARÍNALipno353.59370723.59646.69
136.69510646.69

Hore

Slalom R4 Muži

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
1WD WCProstejov114.545119.54113.07
113.070113.07
2GERMANY RTA 1Nemecko124.670124.67116.67
111.675116.67
3RAFT KLUB TRÓJA APraha120.105125.10118.68
113.685118.68
4STAN-HAJOS RACING TEAMPraha119.970119.97118.76
118.760118.76
5CVOKPardubice124.225129.22118.99
118.990118.99
6WD MBProstejov119.830119.83119.83
128.4415143.44
7WD PROSPORTProstejov125.585130.58122.77
122.770122.77
8MOHYKÁNTemelín136.360136.36123.08
123.080123.08
9JEŽEK TEAMJihlava128.315133.31125.95
125.950125.95
10STAN- MIMO MÍSUCesko126.710126.71126.71
127.340127.34
11GEORGIA XPraha131.390131.39131.39
136.680136.68
12ITALY 1Taliansko139.3210149.32131.94
126.945131.94
13STAN-P.R. TEAMPraha148.980148.98132.43
132.430132.43
14RRTČeské Budejovice129.205134.20134.20
131.9215146.92
15KATAMARÁN V.K.Praha159.085164.08134.59
134.590134.59
16HAZARD TEAMBratislava135.655140.65136.00
131.005136.00
17KAPLICE AKaplice136.165141.16136.29
136.290136.29
18KUHEBUMICesko134.8510144.85138.10
128.1010138.10
19RAFT KLUB TRÓJA BPraha148.8615163.86138.71
133.715138.71
20CVOK PARDUBICE XPardubice142.4680222.46140.11
130.1110140.11
21ICÍCI AVyšší Brod137.505142.50142.35
132.3510142.35
22PRŠÍ TEAMPraha136.1210146.12144.57
139.575144.57
23KV 125 ACesko139.655144.65144.65
139.8110149.81
24RAFTING TEAMČunovo144.750144.75144.75
146.8510156.85
25TERRA WAGŠaľa139.875144.87144.87
141.765146.76
26VO SEDMIČKA ACesko147.9315162.93144.94
134.9410144.94
27KAPLICE BKaplice137.0910147.09145.34
140.345145.34
28INTER RAFTBratislava141.5220161.52145.36
145.360145.36
29WD HŽProstejov153.8825178.88146.02
141.025146.02
30KÁ-SERVISČeské Budejovice142.425147.42146.55
141.555146.55
31GEOPLAN RK AHradec Králove139.2150189.21146.92
146.920146.92
32TURNOV ATurnov138.2210148.22148.22
138.4915153.49
33TRAGÉDCesko139.0910149.09149.09
150.5310160.53
34SIMON PYŠELYPraha149.400149.40149.40
148.5315163.53
35GEORGIA TIMUŘIPraha148.315153.31149.54
144.545149.54
36RK FORTUNABratislava145.745150.74150.74
138.7355193.73
37WWS CLUBPraha146.275151.27151.27
142.7810152.78
38GIMPEX STRAZASlovinsko142.9615157.96153.99
143.9910153.99
39RAFTING TEAM TEIKEIJaponsko149.695154.69154.69
187.5310197.53
40KAJMANYŠaľa194.9180274.91155.75
150.755155.75
41SK FORTUNAKolín152.535157.53157.53
160.9520180.95
42TEAMMladá Boleslav150.74105255.74159.05
139.0520159.05
43KATAMARÁN P.K.Praha146.8325171.83159.24
154.245159.24
44KV 125 BPraha153.7815168.78163.29
153.2910163.29
45SK WILDALPENRakusko177.8415192.84168.80
148.8020168.80
46KANYON RAFT TEAMHungary164.345169.34169.34
166.8485251.84
47TURNOV CTurnov154.5615169.56169.56
150.4775225.47
48ŠUKO TEAM MBMladá Boleslav206.21310516.21170.66
155.6615170.66
49MALOVANÉ DETIPraha158.4820178.48173.52
153.5220173.52
50V.V.S. KAREL BRNOCesko142.5360202.53177.48
157.4820177.48
51E.T. V SÍTINespeky151.0765216.07179.26
159.2620179.26
52LAXKE FECKOBratislava169.5510179.55179.55
DSQ-R
53HASTRMNACesko174.9315189.93189.93
187.5055242.50
54MODRÝ SUDCesko207.1635242.16191.66
176.6615191.66
55KV KOČOVPlaná180.8720200.87200.87
208.41115323.41
56RK HODONÍN 1Hodonín275.25110385.25201.86
181.8620201.86
57MARINALipno148.3555203.35203.35
DNS
58KORBELÁCIMladá Boleslav168.5485253.54206.59
146.5960206.59
59SLAVIA UKBratislava159.2255214.22214.22
245.4810255.48
60ITALY 2Taliansko211.41310521.41214.54
149.5465214.54
61TURNOV BTurnov200.2720220.27220.27
180.7170250.71
62DKV MARKETPraha218.21225443.21221.61
151.6170221.61
63VARANIKarlové Vary164.09115279.09225.11
165.1160225.11
64VO SEDMIČKA-ŽIHALDAŽihadla191.8135226.81226.81
206.0065271.00
65ICÍCI CVyšší Brod155.4080235.40235.40
182.08115297.08
66THE BEST OF THE QUARTOS KRETINOSCeskoDNF
173.5865238.58
67VK IUVENTABratislava188.0760248.07248.07
197.93215412.93
68RIO GRANUSSlovensko186.3970256.39256.39
283.60215498.60
69WD XXProstejov185.4075260.40260.40
188.93300488.93
70KAPLICE CKaplice183.7280263.72263.72
170.01170340.01
71ICÍCI BVyšší Brod173.72105278.72278.72
162.02120282.02
72RK HODONÍN 2Hodonín193.40270463.40366.68
146.68220366.68
73KOŠICKÝ RAFT CLUBKošice174.28330504.28504.28
DNS
PIRANHAHradec KráloveDNS
DNS
GRGA PITICZStrakoniceDNS
DNS
VORAŘICeskoDNS
DNS

Hore

Slalom R4 Ženy

P.MenoKlub1. Jazda
2. Jazda
Celkom Čas
ČasT. B.Celkový čas
1JEZINKY BPraha140.2720160.27139.43
134.435139.43
2WD TYGRICIProstejov146.9835181.98155.20
145.2010155.20
3KVR MISTRALBratislava153.975158.97158.97
164.6120184.61
4WD KOČIČKYProstejov156.4420176.44160.27
150.2710160.27
5GERONIMO - WOMENBratislava153.1210163.12163.12
171.7965236.79
6KVR SUPERMISTRALBratislava148.6970218.69166.16
151.1615166.16
7GEORGIA KOALYPraha163.19120283.19168.57
158.5710168.57
8NO NAMEPraha157.2130187.21173.31
153.3120173.31
9GEORGIA BÁBOVKYPraha161.1120181.11181.11
172.4170242.41
10KANOECENTRUM TEAMPraha231.7730261.77189.84
159.8430189.84
11VO SEDMIČKA-RUMBAKOULECesko168.6430198.64198.64
167.7765232.77
12ŽAMBERKŽamberk191.16120311.16237.01
167.0170237.01
13ČEBRENKYMladá Boleslav174.4265239.42239.42
205.6580285.65
14WWS CLUBPraha275.46180455.46258.45
188.4570258.45
15RK HODONÍNHodonín248.27135383.27264.81
184.8180264.81
16INTERNATIONAL TEAMCesko192.60120312.60312.60
180.10235415.10
17GEORGIA ZMIJEPraha205.01260465.01349.68
189.68160349.68
18MARÍNKYCesko138.38365503.38457.84
142.84315457.84

Hore

Riaditeľ pretekov – Peter Smolinský
Hlavný rozhodca – Ing. Libor Fingerland

Riaditeľ pretekov (R4) - Jiří Schneider (ČR)
Hlavný Rozhodca (R4) - Ing. Ján Novák (ČR)

Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.