Späť

2.kolo Majstrovstiev Slovenska v raftingu pre rok 2004
29.-30.05. 2004 - Čunovo

Šprint R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
128HAZARD TEAMBratislava76.7600.00
216KAJMANYŠaľa77.99+01.23
322RK FORTUNABratislava78.56+01.80
426SLAVIA UKBratislava79.24+02.48
524RAFT TEAMČunovo79.69+02.93
623TERRA WAGŠaľa79.70+02.94
725ŠKP VODNÉ ŠPORTYDolný Kubín80.05+03.29
821INTER - ALEXBratislava80.33+03.57
912ANDALEXBratislava83.08+06.32
1014VK IUVENTABratislava83.13+06.37
1127MAZURKOBratislava83.14+06.38
1218CABANOSBratislava83.96+07.20
1320FERNET TEAMBratislava84.35+07.59
1415MSKŽiar nad Hronom85.54+08.78
1519COCA-COLABratislava87.48+10.72
1613LUNOCHODBratislava87.70+10.94
1717DERATIZAČNÝ TEAMKalná nad Hronom90.65+13.89
1811KST TEMPOHliník nad Hronom98.41+21.65
 29WDProstejov75.24 

Hore

Šprint R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
11KVR MISTRALBratislava82.4300.00
25WD JEZINKYProstejov83.10+00.67
33VK IUVENTABratislava85.69+03.26
42GEORGIA KOALYPraha88.25+05.82
54GERONIMO - WOMENBratislava89.14+06.71

Hore

Slalom R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
122RK FORTUNABratislava141.0610151.0600.00
228HAZARD TEAMBratislava136.3520156.35+05.29
323TERRA WAGŠaľa140.0720160.07+09.01
426SLAVIA UKBratislava143.9120163.91+12.85
524RAFT TEAMČunovo149.9715164.97+13.91
625ŠKP VODNÉ ŠPORTYDolný Kubín134.6735169.67+18.61
718CABANOSBratislava141.8835176.88+25.82
827MAZURKOBratislava123.7375198.73+47.67
921INTER - ALEXBratislava133.8470203.84+52.78
1015MSKŽiar nad Hronom169.6840209.68+58.62
1114VK IUVENTABratislava145.4465210.44+59.38
1212ANDALEXBratislava142.1875217.18+66.12
1319COCA-COLABratislava169.0975244.09+93.03
1420FERNET TEAMBratislava160.3685245.36+94.30
1411KST TEMPOHliník nad Hronom155.3690245.36+94.30
1616KAJMANYŠaľa157.75110267.75+116.69
1713LUNOCHODBratislava146.59135281.59+130.53
1817DERATIZAČNÝ TEAMKalná nad Hronom146.19185331.19+180.13
 29WDProstejov124.745129.74 

Hore

Slalom R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
15WD JEZINKYProstejov150.2820170.2800.00
21KVR MISTRALBratislava151.2720171.27+00.99
33VK IUVENTABratislava147.8125172.81+02.53
42GEORGIA KOALYPraha135.0680215.06+44.78
54GERONIMO - WOMENBratislava156.0160216.01+45.73

Hore

Maratón R6 Muži

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
126SLAVIA UKBratislava1676.8800.00
228HAZARD TEAMBratislava1697.42+20.54
323TERRA WAGŠaľa1726.48+49.60
422RK FORTUNABratislava1742.42+65.54
525ŠKP VODNÉ ŠPORTYDolný Kubín1764.06+87.18
627MAZURKOBratislava1781.22+104.34
716KAJMANYŠaľa1800.39+123.51
812ANDALEXBratislava1821.28+144.40
914VK IUVENTABratislava1851.66+174.78
1024RAFT TEAMČunovo1896.24+219.36
1120FERNET TEAMBratislava1943.78+266.90
1221INTER - ALEXBratislava1944.77+267.89
1318CABANOSBratislava1970.45+293.57
1413LUNOCHODBratislava1996.56+319.68
1519COCA-COLABratislava2020.66+343.78
1615MSKŽiar nad Hronom2069.54+392.66
1717DERATIZAČNÝ TEAMKalná nad Hronom2084.20+407.32
 11KST TEMPOHliník nad Hronom  

Hore

Maratón R6 Ženy

PoradieŠ.č.KlubČasRozdiel
11KVR MISTRALBratislava1826.4100.00
24GERONIMO - WOMENBratislava1929.90+103.49
33VK IUVENTABratislava1969.70+143.29
42GEORGIA KOALYPraha1981.10+154.69
 5WD JEZINKYProstejovDNS

Hore

Šprint R2

PoradieŠt. č.MenoKlubČasRozdiel
139MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA81.4200.00
241REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA82.66+01.24
345TAKÁČ
JANŽO
UK BA84.99+03.57
442PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA87.49+06.07
543MIKŠÍK
MIKŠÍKOVÁ
Inter Raft BA90.77+09.35
644PUČAN
KOPČÍK
Košický raftový klub91.30+09.88
738DRBLIK
TÓTH
MŠK Žiar nad Hronom95.34+13.92
840FINGERLANDOVÁ
SMOLINSKÝ
Geronimo A95.38+13.96
936PAŠKA
URBANEC
Albatros Nitra96.10+14.68
1033VARGA
JUSKO
Košický raftový klub100.54+19.12
1135HOLÁ
SOLOVIC
Pupáky BA101.27+19.85
1232POLIAK
MARKOVIČ
FORTUNA BA137.45+56.03
 31POLÁČEK
GÁL
RT ŠALA  
 37KOROSI
KUBÍČEK
Inter Raft BA  
 34KVETÁK
KOVÁČ
Čunovo  

Hore

Slalom R2

PoradieŠt. č.MenoKlubČasTr. bodyCelkový časRozdiel
139MESÁROŠ
TOMEČEK
VK IUVENTA BA127.220127.2200.00
245TAKÁČ
JANŽO
UK BA132.690132.69+05.47
342PETROVIČ
HAMBÁLEK
FORTUNA BA149.000149.00+21.78
434KVETÁK
KOVÁČ
Čunovo152.7110162.71+35.49
540FINGERLANDOVÁ
SMOLINSKÝ
Geronimo A166.430166.43+39.21
644PUČAN
KOPČÍK
Košický raftový klub127.5565192.55+65.33
743MIKŠÍK
MIKŠÍKOVÁ
Inter Raft BA144.1060204.10+76.88
841REHÁK
MAJDIAK
RT ŠALA161.1355216.13+88.91
936PAŠKA
URBANEC
Albatros Nitra151.16110261.16+133.94
1038DRBLIK
TÓTH
MŠK Žiar nad Hronom160.91105265.91+138.69
1132POLIAK
MARKOVIČ
FORTUNA BA141.49205346.49+219.27
1237KOROSI
KUBÍČEK
Inter Raft BA135.14215350.14+222.92
1333VARGA
JUSKO
Košický raftový klub134.51420554.51+427.29
 31POLÁČEK
GÁL
RT ŠALADNF
 35HOLÁ
SOLOVIC
Pupáky BADNS

Hore

Riaditeľ pretekov - Ing. Michal Šeďo
Hlavný rozhodca - Ing. Libor Fingerland


Podrobnejšie výsledky nájdete na www.mates.sk.