Späť

Výsledky II.kola M-SR vo vodáckom viacboji
5.-6.júna 2004 Hliník nad Hronom


Š.č.KlubPlávanieZjazdŠprint I.Šprint II.Body spoluCelk. por.
ČasBodyČasBodyČasBodyČasBody
MUŽI P5
2KVŠ Zvolen08:20,41800:50:26,9840001:04,1220001:03,672008801
1MŠK Žiar nad Hronom08:14,451000:54:18,8232001:04,2616001:04,771607402
3Tempo Hliník n/Hronom09:26,91601:07:06,6724001:06,0012001:08,061205403
ŽENY P5
4MŠK Žiar nad Hronom03:57,571001:10:02,3540001:14,9720001:12,132009001
STARŠÍ ŽIACI P5
7KVŠ Zvolen 103:35,651000:52:59,0940000:47,0020000:49,672009001
6ŠŠS ZŠ Zvolen04:42,81600:54:15,1332000:51,0316000:49,811607002
5KVR Plav.Štvrtok03:36,23801:05:26,1124000:51,3312000:51,701205603
STARŠIE ŽIAČKY P5
9KVŠ Zvolen 104:25,54800:57:08,7640000:51,9220000:52,392008801
10ŠŠS ZŠ Zvolen04:25,93600:58:46,0132000:52,4016000:52,611206602
8MŠK Žiar nad Hronom04:22,621001:04:59,8224000:55,6712000:52,392006602
MLADŠIE ŽIACTVO P5
13KVŠ Zvolen04:52,591001:01:21,9540000:54,1320000:55,451608601
11ŠŠS ZŠ Zvolen06:10,27601:06:32,6724000:56,0016000:55,362006602
12MŠK Žiar nad Hronom05:30,56801:05:53,7332001:01,0912001:00,231206403
DOSPELÍ C2
22KVŠ Zvolen 1
Porubský-Slančík
03:02,77800:49:04,9540001:03,6120001:04,362008801
28MŠK Žiar n/Hr.
Lukáč-Kolorédy
03:22,44480:53:54,4832001:08,0112001:08,231606482
24Raprakan Zvolen
Polák-Šuch
02:45,861000:56:11,0124001:08,0016001:10,11885883
25VK Hron Kalná
Žitňanský-Keder
03:21,59600:58:20,5117601:09,009601:09,671204524
26Aqua team KNM
Hrubý-Laš
05:24,55360:56:44,0019201:10,378801:09,85964125
29Tempo Hliník
Šutka-Puliš
03:38,86441:02:14,5116001:12,568001:13,06803646
27Tempo Hliník
Vida-Tonhauzer
04:20,90401:10:49,7614402:04,487201:16,16723287
MLÁDEŽ C2
33VK Hron Kalná 1
Miškovič-Miškovič
02:40,741000:51:02,3640001:05,1220001:04,642009001
37VK Hron Kalná 2
Kašiar-Alföldi
04:56,65360:52:17,8232001:06,3716001:05,161606762
36KVŠ Zvolen
Elek-Ďurkovič
03:07,96800:55:09,0024001:10,0812001:08,061205603
31KVŠ Zvolen
Slančík-Kubinec
03:20,49600:55:12,4119201:11,009601:09,26964444
32KVR Plav.Štvrtok
Grobár-Hrica
03:47,66440:56:33,2617601:13,408801:10,16883965
35VK Hron Kalná 3
Kubovič-Uram
03:41,47481:02:20,1116001:19,628001:16,64803686
34Aqua team KNM
Klimek-Bíleš
04:21,93401:11:56,1114401:28,627201:25,64723287

Detailnejšie výsledky na stiahnutie