Aktuálny kalendár pretekov

Kalendár športových akcii Zväzu vodáctva a raftingu SR
pre rok 2004

k 15.3. 2004

Vodáctvo - Majstrovstvá Slovenska - preteky pramíc P 5

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
I.kolo22.-23.05.Kalná n Hr.HronKubovič
II.kolo5.-6.06.Tempo HlinikHronBaran
III.kolo11.-12.09.Raprakan ZvolenMôťovská pr.Polák
Medzinárodné preteky P512.-13.06.SVMS Hruška

Rafting - Majstrovstvá Slovenska

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
I. kolo- maratón9.05.ZVR SRBeláZVR SR
II.kolo-maratón,slalom,šprint29.-30.05.ZVR SRČunovoZVR SR
III.kolo-EURAFTING,šprint.slalom19.-20.06.ZVR SRČunovoZVR SR
IV.kolo- slalom, šprint,par.šprint4.-5.09.ZVR SRČunovoZVR SR

Rafting - Medzinárodné preteky

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Eurorafting Cup R4, šp.sl.24.-25.04RakuskoSalzaSK Widalp.
Eurorafting Cup R4, šp.sl.8.-9.05ČRPraha-Trója 
Eurorafting Cup R4, šp.sl.16-17.10.NemeckoAusburgRTA
ČP . zjazd R6, R415.-16.05.ČRŠpindl. MlynWDProstěj.
Italian Cup R622.-23.05.TalianskoVipitenoIRC
ČP. šprint,slalom R4,R621.-22.08ČRČeské VrbnéGeorgia
Eurorafting Cup R4,R6, zjazd28.-29.08.ČRLipnoCVoK Pros.
Eurorafting Cup -R6-špr.sl.zjazd.25.-26.09.ČRTrnávkaRK STAN
Ďalšie informácie viď www.intraftfed.com, www.canoe.cz

Rafting - Majstrovstvá sveta 2004

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Majstrovstvá Európy R6, 2004    

Vodné Ródeo

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Otvorené M-SR , W.W. Rodeo24.-25.07.GeronimoČunovoŠeďo

Vodácke akcie klubov

Extrémný splav24.01.KormoránMorava-DunajDudová
Odomykanie Slatiny10.04.Raprakan ZvolenSlatinaPolák
Odomykanie Slatiny10.04.ŠŠS SekierSlatinaSihelský
Veľkonočný pretek12.04.RK HlohovecVáhČerný
Otváranie rieky Nitry17.04.Sumec NZNitraMatkovič
Ekoturnus17.04.KormoránMalý DunajDudová
Vodácky viacboj k vyr. oslobod.17.04.Aqua KysucaKysucaStáňa
Jarný splav HornáduO4.Orca Spišs.VlachyHornádLeško
Splav Ilava - TrenčínmájOstrov TNVáhSpišáková
Splav Ilava-TrenčínmájOstrov TNVáhSpišáková
Majáles na vode1.-2.05.Sumec NZNitraMatkovič
Raft Pieniny - splav7.-8.05.Žiar nad HronomDunajecKytka
Maratón na Belej8.05.RK ŠaľaBeláRehák
Morava05.Protetika BAMoravaLamačka
Starým korytom Dunaja9.-10.05.Starý DunajDunajFingerland
Hronský vodácky maratón15.-16.05.Žiar nad HronomHronKytka
Po starých ramenách rieky Nitry29.-30.05.Sumec NZNitraMatkovič
Náborový pretek mládežeO5Orca Spišs.VlachyJazeroLeško
Dni športu18.-20.06.RK HlohovecVáhČerný
Krajský pretek3.07.Aqua KysucaKysucaStáňa
Hron 20043.-5.07Sumec N.ZámkyHronMatkovič
Splav Hrona8.07.Raprakan ZvolenHronPolák
Vodácky tábor mládeže07.Orca Sp. VlachyDunajecLeško
Letné sústredenie12.07.ŠŠS SekierHronSihelský
Splav Moravy - Deň bocianov19.-20.06KormoránMoravaDudová
Preteky R431.07.RK ŠaľaHornádRehák
Malodunajská 1007.-15.08.Sumec N.ZámkyMalý DunajMatkovič
Splav rieky Tisa(Maďarsko)19.-22.08.Sumec N.ZámkyTisaMatkovič
Splav ramien Dunaja25.8.RK ŠaľaDunajRehák
Splav prielomu HornáduO8OrcaSpišs.VlachyHornádLeško
Krajský pretek11.09-Aqua KysucaKysucaStáňa
Splav Hrona11.-15.09.Sumec N.ZámkyHronMatkovič
Zvolenská dvojka18.09.ŠŠS SekierMot. PriehradaSihelský
Malodunajský šíf XI. ročník09.ProtetikaMalý DunajLamačka
Granus cup R4, C225.09.Hron Kalná n Hr.HronKubovič
Dni športu - súťaž P510OrcaSpišs.VlachyRužínLeško
Zamykanie rieky Nitry2.-3.10.Sumec NZNitraMatkovič
Zamykanie Slatiny2.10.Raprakan ZvolenSlatinaPolák
Zamykanie Slatiny2.10.ŠŠS SekierSlatinaSihelský
Starodunajský slalom X. ročník16.10.Starý DunajJarovecké ram.Fingerland

Starý kalendár akcii pre rok 2003.