Aktuálny kalendár pretekov

Kalendár športových akcii Zväzu vodáctva a raftingu SR
pre rok 2003

k 10.1. 2003

Vodáctvo - Majstrovstvá Slovenska - preteky pramíc P 5

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
I.kolo24.-25.05.Tempo HliníkHronBaran
II.kolo21.-22.06.Starý DunajJar. RamenoFingerland
III.kolo6.-7.09.RaprakanMôťovká prieh.Rajčan
Medzinárodné preteky P521.-22.06.ZVR SRDunaj-Jar.ram.Fingerland

Rafting - Majstrovstvá Slovenska

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
I. kolo - maratón4.05.ZVR SRBeláZVR SR
II.kolo - maratón,slalom,šprint31.-1.06.ZVR SRČunovoZVR SR
III.kolo - EURAFTING,šprint.slalom14.-15.06.ZVR SRČunovoZVR SR
IV.kolo - slalom, šprint,par.šprint12.-13.07.ZVR SRČunovoZVR SR

Rafting - Medzinárodné preteky

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Majstr. Rakuska,špr.hth.sl.mar., R425-27.04RakuskoSalzaSK Wildalp.
ČP.maraton R419.-20.04.ČRKameniceRK Stan
Eurorafting Cup R6--.04TalianskoIvreaIRC
ČP. šprint, slalom R417.-18.05ČRČeské VrbnéGeorgia
Eurorafting Cup R629.-30.07.TalianskoVipitenoIRC
Eurafting-ČP. šprint, slalom R4+R623.-24.08.ČRČ.VrbnéGeorgia
1ME v pobrežnom raftovaní20.-21.09HolandskoZandvoortDCF
Eurorafting Cup 2002-R6-špr.sl.mar.27.-28.09.ČRTrnávkaRK STAN
Ďalšie informácie viď www.intraftfed.com, www.canoe.cz

Rafting - Majstrovstvá sveta 2003

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Majstrovstvá sveta 200327.31.08ČRLipnoSVoČR

Rafting - Ostatné akcie

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Raft Pieniny - splav1.-2.05Žiar n. HronomDunajecKytka
W.W. Rodeo19.-20.07.GeronimoČunovoŠeďo

Vodácke akcie

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Extrémný splav25.01.KormoránMorava-DunajDudová
Starým korytom Dunaja 20038.-11.05.Starý DunajDunajFingerland
Hronský vodácky maratón17.05.Žiar nad HronomHronKytka
Malodunajská veteránka XII.Ročník6.-7.09.KormoránMalý DunajDudová
Vodácky viacboj P5-pretek mlád.20.09.ŠŠS ZŠ SekierMôťovská prie.Sihelský
Malodunajský šíf XI. ročník27.-27.09.ProtetikaMalý DunajLamačka
Starodunajský slalom VII. ročník18.10.Starý DunajJarovecké ram.Fingerland

Akcie poriadané ZVaR

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Konferencia ZVaR SR22.03.Vedenie ZVaR SRBratislavaRV-ZVR SR

Vodácke tábory klubov

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Vodácky tábor mládeže10.-12.07.ORCA Sp.VlachyDunajecLeško
Putovný tábor - Slovenské rieky1.-6.07.ProtetikaBelá,Dunajec..Pecho
Vodácky tábor "Čochtan 2001"26.07-2.08.KormoránMalý DunajSedláček

Vodácke akcie klubov

AkciaDátumOrganizátor - klubMiestoZodpovedný
Odomykanie Váhu16.03.Ostrov TNVáhJánošík
Odomykanie rieky Nitry5.04.Sumec NZNitraMatkovič
Ekoturnus12.04.KormoránMalý DunajDudová
Vodácky viacboj k vyr. oslobod.12.04.Aqua KysucaKysucaStáňa
Po starých korytách rieky Nitry16.-18.04.Sumec NZNitraMatkovič
Veľkonočný splav19.04.Hron Kalná n Hr.HronKubovič
Otváranie Váhu19.04.Delfín Hor. SŕnieVáhLipták
Veľkonočný pretek19.-20.04.RK HlohovecVáhČerný
Memorial M. Miklíka26.04.Žiar nad HronomHronKytka
Jarný splav Hornádu27.04.Orca Spišs.VlachyHornádLeško
Majáles na vode1.05.Sumec NZNitraMatkovič
Majstrovstvá okresu Trenčín P52.05.Ostrov TNVáhJánošík
Maratón na Belej1.-2.05.Rk ŠaľaBeláRehák
Morava1.-2.05.Protetika BAMoravaLamačka
Náborový pretek mládeže8.05.Orca Spišs.VlachyJazeroLeško
Tatranský raftový pretek10.05.RK ŠaľaBeláMajdiak
Splav Váhu z Kráľovej do Komoče24.-25.05.Sumec NZVáhMatkovič
Splav Váhu8.-10.06Stavbár ŽilinaVáhŽídek
Hron 200312.-15.06.Sumec N.ZámkyHronMatkovič
Nábor mladých vodákov15.06.Ostrov TrenčínVáhJánošík
Splav Hrona3.07.ŠŠS-ZŠ Sekier ZNHronSihelský
Splav Soče (Slovinsko )3.-6.07.Stavbar ŽilinaSočaŽídek
Splav Hrona10.07.Raprakan ZNHronPolák
Prvá súťaž mladých vodákov14.07.Ostrov TrenčínVáhJánošík
Staré ramená Dunaja18.-20.07.Sumec NZDunajMatkovič
Splav Moravy - Deň bocianov21.-22.07.KormoránMoravaDudová
Preteky R430.07.RK HlohovecHornádRehák
Starodunajská " 100 "2.-10.08.Sumec N.ZámkyMalý DunajMatkovič
Nábor mládeže9.-10.08.Stavbar ŽilinaVáhŽídek
O najlepšieho vodáka klubu-3.roč.17.08.Ostrov TrenčínVáhJánošík
Splav prielomu Hornádu24.08.OrcaSpišs.VlachyHornádLeško
Splav Hrona28.-31.08.Sumec N.ZámkyHronMatkovič
Vodácky viacboj -mladí a rieka14.09.Ostrov TrenčínVáhJánošík
Mrtvé rameno rieky Tisa(Maďarsko)17.-21.09.Sumec N.ZámkyTisaMatkovič
Zatváranie vody- súťaž P55.10.OrcaSpišs.VlachyDomašaLeško
Zamkýnanie Hrona11.10.Hron Kalná n Hr.HronKubovič
Zamykanie rieky Nitry18.-19.10.Sumec NZNitraMatkovič
Zakopávanie pádla -tekvicová plav.31.10.Ostrov TrenčínVáhJánošík